Minecraft | HeroBrine Chamber Hakkında

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
1.png

HEROBRINE CHAMBER NEDİR?
(herobrinenin görevlerini geçebilicekmisin?)

Bir aralar en popüler Minecraft MiniGamesleri arasına girmiş olan Herobrine Chamber ile tanışın. Herobrine Chamberin amacı; Herobrinenin verdiği görevleri oyuncular arasından en iyi yaparak kazanmanız lazım. Her görevi kazandığınızda 1 Puan kazanıyorsunuz. Genellikle 32 Görevden oluşan bu oyunda en yüksek puanı alarak oyunu kazanmaya çalışıyorsunuz. 32 Görevin sonunda 1. olarak tamamlarsanız Herobrine seni tebrik ediyor ve oyun bitiyor. En iyi ve rahatlıkla oynayabileceğiniz sunucu olarak SonOyuncu sunucusunu sizlere öneriyorum. Türkler ile rahatlık ve zevkle oynayabilirsiniz.

2.png

HEROBRINE CHAMBER NASIL OYNANIR?

(herobrine'nın oyununu bakalım nasıl oynayacaksın?)

Öncelikle doğduğunuz yerde bir süre herobrinenin sizlere görev vermesini bekliyorsunuz. Verilen görevleri hızlı ve kurnaz bir şekilde yaparsanız diğer oyuncuların önüne rahatlıkla geçip onları geride bırakabilirsiniz. PvP görevlerinde geride durarak oyuncuların ölmesini bekliyorsunuz. Oyuncular azalınca vur kaç taktiği yaparak saldırıyorsunuz. Eğer yaylı bir görev gelirse seri bir şekilde okları atıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile eğlenebileceğiniz güzel bir mini games olarak tarihe geçmiştir.

3.png

HEROBRINE CHAMBER BİLMENİZ GEREKENLER
(bildikleriniz bir damla, bilmedikleriniz bir okyanus)

Herobrine Chamberda kurnaz ve hızlı olursanız oyuncuların çok çabuk önüne geçerek oyunu kazanmada bir adım daha ilerleyebilirsiniz. Herobrine Chamberi fazla oynayarak oyunları ezberleyebilirsiniz. Ezberlediğiniz oyunları tamamlamanız daha kısa sürücektir ve bu sizi biradım daha ileriye götürecektir.

Konular
225
Arkadaşlarınız ile oynarken zaman çok eğlenceli geçiyor. :ROFLMAO:

Konular
41
Arkadaşlar ile oynarken çekişmeli ve çok eğlenceli zaman geçiriyoruz. 🤣