Minecraft Emek Skyblock Fikirleri

Meli

Özel Üye
Konular
47
5NGLbz.png

Selamlar değerli Oyuncular Şehri sakinleri! Bugün sizlerin fikirlerini alacağım bir konu açıyorum. Öncelikle soruyu şöyle soracağım; eğer sizin bir "emek" skyblock sunucunuz olsaydı, neler eklerdiniz? Oynamak istediğiniz "emek" skyblock sunucusunda neler görmek isterdiniz? Yakın zamanda açacak olduğum Minecraft "emek" skyblock sunucuma oyuncuların fikirleriyle eklenti eklemeyi planlıyorum. Sonuçta oynayacak olan ben değil, sizler olacaksınız. Eğer varsa aklınızda oluşturduğunuz bir "emek" skyblock sunucusu, yorum yaparak bunları yazabilirsiniz. Biz de yazılan yorumlarda "emek" skyblock çerçevesi altında olan fikirleri değerlendirmeye çalışacağız. Elbette tüm fikirleri sizlerde almayacağız, kendi fikir ve görüşlerimizide ortaya koyacağız. Yakın zamanda gerçekten güzel bir "emek" skyblock sunucusunu sizler için piyasaya süreceğiz, aranızda elbet bu adı tanıyanlar çıkacaktır ama şu an için hiç bir spoyler vermeyeceğiz. Benim görüşüm şu anda tam anlamıyla çekirdek sunucular arasında "emek" skyblock yok. Çünkü, göz gezdirdiğim kadarıyla "emek" başlığı altındaki sunucular girişlerde vip paketi ve spawner gibi şeyler veriyor. Bana kalırsa bu "emek" skyblock için olmaması gereken bir şey, tabii herkesin "emek" skyblock'a bakış açısı farklı olabiliyor. Ama bizim açacağımız sunucunun öncelikli amacı zaten "emek" olacağı için tüm "emekçi" oyuncuları mutlu edeceğimizin sözünü verebilirim. Dedim gibi, fikirlerinizi bekliyorum...​

• Beğen
Tepkiler: ZussaDM ve SerhatB
Konular
4
İlk önce bir discord sunuçusu açmakla başlaya bilirsin ve bence spawner'ler yerine başka bi yöntem ile para kasılması sağlana bilir spawner oyunu kolaylaştırıyor. Ve oyunda daha az zevk alırsın.

• Beğen
Tepkiler: Gorkem0 ve Meli

Meli

Özel Üye
Konular
47
İlk önce bir discord sunuçusu açmakla başlaya bilirsin ve bence spawner'ler yerine başka bi yöntem ile para kasılması sağlana bilir spawner oyunu kolaylaştırıyor. Ve oyunda daha az zevk alırsın.
Discord sunucumuz hazır, spawner konusuna gelirsek şöyle. Spawner olacak fakat, oyuna girildiği takdirde vermeyeceğiz, belirli bir fiyat karşılığında satın alacaklar.

• Beğen
Tepkiler: SerhatB
Konular
4
Discord sunucumuz hazır, spawner konusuna gelirsek şöyle. Spawner olacak fakat, oyuna girildiği takdirde vermeyeceğiz, belirli bir fiyat karşılığında satın alacaklar.
Oyununa girdiğin anda verilmesi OP SkyBlocka kaçar /kit vb. Şeyler bir süre sonra zaten oyun sıkıçı gelir.

Meli

Özel Üye
Konular
47
Oyununa girdiğin anda verilmesi OP SkyBlocka kaçar /kit vb. Şeyler bir süre sonra zaten oyun sıkıçı gelir.
Evet seninle aynı fikirdeyim, o yüzden kitleri sadece vip paketi olan üyelerimize vereceğiz. O da aşırıya kaçmayacak.

• Beğen
Tepkiler: SerhatB
Konular
1
Spawner ve VIP ürünlerinin kısıtlanması fikri çok doğru ve bunun yanısıra otomatik kırabilicek "Minyon" sistemlerinden tutup "Çiftlik", "Süreli Uçuş", " Oy Vermek" gibi minik sistemlerinde gözden kaçırılmaması önemli :)

Konular
13
Belirli Ada levellerine gore belirlenmis oduller olmasi guzel olurdu.

• Beğen
Tepkiler: Meli