avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
EchoingVoid-header2.jpg

ECHOİNG VOİD GELDİ

Bunu bitirmenin zamanı geldi!

Burada bir intro yazmaya yeni başlıyorum ve yine de kendimi The End'de mi buluyorum? Daha önce hiç "hikaye yapısı" veya "zaman" gibi şeylerle kısıtlanmadım! Ama yine de, güzel resimler ve haberleri paylaşmak için bütün bir video olduğunda kimin bir girişe ihtiyacı var: Echoing Void, Minecraft Dungeons'ın en son DLC'si burada , Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One'da mevcut!

Arch-Illager'ın hikayesini takip ettiniz ve Orb of Dominance'ın parçalarını buldunuz - şimdi nihayet sonsuz görünen etkisini sona erdirmenin ve sonuca varmanın zamanı geldi... Sonunda! Ama üzülmeyin – bu sadece Arch-Illager destanının bir sonucu . Dungeons için gelecek daha çok şey var!

Minecraft'ın en karanlık boyutunda birçok zorluk ve hazine sizi bekliyor; Enderlingler gibi yeni düşmanlarla yüzleşin, efsanevi teçhizatları toplayın ve elytra süzülmesinden shulker uçuşuna kadar her şeyi kullanarak üç zorlu görevi tamamlayın. Sadece dikkat et, böylece boşluğun kendisine dalma.

ev-1.jpg

Yeni DLC'nin yanı sıra, oyunculara tüm zindan dalışı kahramanlarımız için her şeyi renklendirecek yeni bir ücretsiz güncelleme sunmaktan da heyecan duyuyoruz. İçerisinde, güçlü büyüler ve hem dövüş hem de bulmaca çözme yeteneklerinizi teste tabi tutan rüzgarlı yeni bir görev olan Gales Eldiveni gibi ağır bir özellik karışımı var. Bu göreve, güncelleme yüklendikten sonra görev haritasından kolayca erişilebilir.

Almaya farklı şekillerde bol vardır senin Void yineleyen kopyasını. Gibi bizim farklı fırsatlar hakkında daha fazla bilgi Ultimate Edition veya Ultimate DLC Paketi de üzerinde.. Oynanış değişiklikleri ve eklemeleri hakkında ayrıntılı bir döküm için Echoing Void yama notları sayfasına göz atın!

Son sizi bekliyor – göreve hazır mısınız?

• Beğen
Tepkiler: Rospia