Minecraft Dungeons | Ancient Hunts

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271

Minecraft Dungeons'a yeni gelen ücretsiz özelliği keşfedin!

Minecraft Dungeons için Flames of the Nether DLC ile birlikte piyasaya sürülen yeni güncellemenin bir parçası olarak, harika bir özellik getiriyoruz! Antik Avlar, Nether'e ve Overworld'ün diğer tanıdık kısımlarına aksiyon dolu, bir araya getirilmiş maceralarla girip çıkan, yöntemsel olarak oluşturulmuş oyun sonu görevleridir.

Antik Av hakkında bilinmesi gereken en önemli şey, nadir bulunan eşyaları elde etmenin en iyi yolu olduğu ve Yaldızlı eşya düşürmenin tek yolu olduğudur. Yaldızlı eşyalar, fazladan bir büyü yuvasına sahip yeni bir eşya kademesi. Ayrıca havalı görünüyorlar ve onlara hoş bir altın ışıltı veriyorlar.

Oyun ekibine gerçekten iyi bir şekilde eşyalara sahip olup olamayacağımı sormaya çalıştım ve bunu yapmanın tek yolunun bu olduğu konusunda ısrar ettiler. Bunu bir "Bu Antik Avdan sağ kurtuldum ve sahip olduğum tek şey bu son derece havalı Yaldızlı eşya" takdirinin simgesi olarak düşünün.

YENİ RAKİP

Yaldızlı eşyalar önemlidir, ancak bir Kadim Avı hakkında bilinmesi gereken en önemli şey, her şeyin Kadim çetelerle ilgili olduğudur ! Bu güçlü çeteler, daha önce gördüğünüz çetelere benziyor olabilir, ancak çok daha güçlüler - ve yalnız seyahat etmiyorlar. Antik çetelerin, bu karşılaşmalara daha da fazla meydan okuma ekleyen bir grup kölesi var. Ödülleri almak için Antik çeteleri ve zorlu arkadaşlarını yenmeniz gerekecek.

Ama bu Kadim çetelere nasıl ulaşırsınız? Antik Av'a görev seçme ekranından erişebilirsiniz, ancak domuz kılıcı tüccarını da bulabileceğiniz kamptaki mağaraya gitmeyi tercih ediyorum. Çoğunlukla o mağarada yalnız olmaları gerektiğini düşündüğüm ve sadece takılmayı ve onlara eşlik etmeyi sevdiğim için. Piglin tüccarı hakkında henüz endişelenme. Onlara geri döneceğiz. Bir Antik Av'a nasıl erişirseniz erişin, Antik çeteleri ava çekmek için bir teklif sunmanız gerekecek.

Bir Kadim Avına başlamak için teklifin parçası olarak öğeler seçmeniz gerekecek. Bu eşyalar sunduğunuzda imha edilecek, bu yüzden dikkatli seçin! Unutmayın, bu güçlü çeteler çok seçicidir ve envanterinizdeki herhangi bir rastgele şey için görünmez. Kural olarak, toplam gücü en az 100 olan öğeler sunmanız gerekecek. Hey, Yaldızlı öğeler almanın kolay olacağını söylemedik! Ayrıca, Antik Av sırasında bir Kadim çetesinin ortaya çıkma olasılığını artırmak için Büyü Puanları da sunabilirsiniz.

Eşya sunarken, ekranda belirli rünlerin belirdiğini göreceksiniz. Bu rünler, Kadim Avınız için farklı olasılıkların kilidini açar - farklı kombinasyonlarla oynamalı ve sonunda nerede olduğunuzu görmelisiniz. Kaç farklı kombinasyonun mümkün olduğunu bile hesaplayamıyorum, ama adil olmak gerekirse matematikte çok kötüyüm. Yine de çok şey var! Teklifini yaptıktan sonra, Antik Av'a gidiyor. Endişelenmeyin, meydan okumadan bir nefes almanız ve Antik Avı yarı yolda bırakmanız gerekirse, ilerlemenizin en azından bir kısmı kaydedilerek daha sonra tekrar alabilirsiniz.

PIGLIN TİCARETİNE GİRİN

Yaldızlı eşyalar almanın tek yolu bu ... bir nevi. Bir Antik Avda yer almanın bir başka cazip nedeni de, oyunun en son para birimi olan birincil altın kaynağı olmasıdır! Ödül olarak ilk kez altın aldığınızda, domuz kuyruğu tüccarı kampın yakınındaki mağaraya yerleşecek. Domuzcuk tüccarına geri döneceğimizi söylemiştim! Şimdi domuzcukların altını sevdiği ve bu tüccarın da farklı olmadığı bilinen bir gerçek. Altınınızı onlara getirin ve mallarını kontrol edin. Zaman zaman orada nadir veya benzersiz bir eşya bile görebilirsiniz, ancak bunlar her zaman Yaldızlı olacaktır!

Bunun çok gibi görünebileceğini biliyorum ama oldukça basit. Kadim çeteleri Kadim Avına çekmek için eşyalar sun, sonra Kadim çeteleri ve onların kölelerini yenerek Yaldızlı eşya damlaları ve altın elde et! Ücretsiz güncelleme, DLC ve oyundaki değişiklikler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Minecraft Dungeons ekibinden Måns Olson ile dün yayınladığımız makaleye göz atmalısınız! Aksi takdirde, Antik Avlar 24 Şubat'ta hazır olur olmaz sunmak için bir dizi öğe oluşturmaya başlayacağım!

• Beğen
Tepkiler: Rospia ve xrandson
Konular
35
Minecraft gün geçtikçe gelişiyor, güzel konu bu arada eline sağlık.

Konular
13
Gördügüm en güzel oyun denilebilir, Minecraft'dan sonra.