Konular
34
qsbpii4.gif

Minecraft Balıkçılık Eklentisi | UltimateFishing Tanıtım

Merhabalar, UltimateFishing her türlü emek sunucunuzda ve hatta ganimetler ayarlandığı için, tüm sunucu tiplerinde kullanabileceğiniz, dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz ve kullanıcılar için oldukça eğlenceli bir balıkçılık eklentisidir. Eklenti 1.8 ila 1.18 yani 1.8'den sonraki tüm sürümlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Eklenti yapımcılarının, Songoda Team olduğunu ve tamamen güvenilir bir eklenti olduğunu bilmenizi isterim. Ayrıca eklenti de birçok özellik mevcut.

Bu özelliklerden aşağıda görseller ve kısa bir anlatım ile sizide fazla yormayacak şekilde bahsettim. Eklentinin fazla detaylı anlatımı için, Songoda'nın da kendi sayfasında paylaştığı ve 10 dakika uzunluğunda, oldukça detaylı olan tanıtım videosuna aşağıdan gidebilirsiniz. Hatta deneyimlemek isterseniz, eklenti sayfasına gittiğinizde Songoda'nın kendi discord sunucusuna katılabilir ve #test-server kısmından dilediğiniz gibi eklentiyi test edebilirsiniz.

Özellikler

1651921148671.png
  • Lootables: Balık tutma ganimetlerinin her yönünü özelleştirin.
  • Rarity: Oyuncular özelleştirilebilir nadirliklerden balık yakalayabilir.(Küçük, normal, büyük, çok büyük)
  • Better Feeding: Daha nadir(büyük) balıklar, oyuncuları daha iyi besler.
  • Critical Cast: Oyuncuların, tek olta atarak, birden fazla balık yakalama şansı var.
  • Sell Gui: Oyuncular, menü ile para karşılığı balığı satabilir(tamamen özelleştirilebilir)
  • AFK Challenges: Oyuncu bir süre hareketsiz kalırsa, bir canavar yakalar ve saldırıya uğrar. (Settings gui'den kapatabilirsiniz veya config.yml Challenges: false)
  • Effects: Parçacık efektleri yem renginize uygun olarak görüntülenecektir.
  • Bait: Nadirliği artırmak için oltanıza elma yemi koyabilirsiniz.
  • Settings Gui: Ayarlar menüsü, tüm ayarları oyun içinde düzenleyin.
Görseller

overview.gif

sell.gif
afk.gif

Custom-Drops.gif
Settings.gif

Türkçe Dil Dosyası

Eklenti içinde bulunan neredeyse her şey oyun içinden özelleştirilebilir. Eklenti içerisinde Türkçe dil dosyası da mevcuttur ancak ben yazıların ve renklerin daha iyi ve sade olduğu, kopyalayıp direkt kullanabileceğiniz bir dil dosyası paylaşmak istedim. Siz tabii ki, dilediğiniz gibi kendinize göre ayarlamalar yapabilirsiniz.

Kod:
# General Messages

general:
  nametag:
    prefix: '&bBalıkçı &a>'

# Object Messages

object:
  bait:
    name: '%bait% &7(yem)'
    lore: '&7Bunu bir olta da kullanın.'
    baited: '&eYemlendi: %bait% &7%uses%/%max%'

# Interface Messages

interface:
  general:
    next: &aSonraki
    back: '&aÖnceki'
  leaderboard:
    title: 'Sıralama'
    weight: '&a&lNadirlik:'
    name: '&7&l%place%: &6&l%name% &7(%score%)'
    item: '&7%type%: &6%amount%'
  sell:
    title: Balık Pazarı
    prices: '&a&lSatış Fiyatları:'
    sellfor: '&aSatış fiyatı: &e%price%'
    accessbaitshop: '&aYem Pazarına Erişim'
  bait:
    title: Yem Pazarı
    cannotafford: '&cBunu satın almak için yeterli paranız yok.'
    buyfor: '&aAlış fiyatı: &e%price%'

# Event Messages

event:
  general:
    nopermission: '&cBunu yapmak için gerekli yetkiye sahip değilsin.'
    critical: '&cKritik atış! &aTebrikler.'
  bait:
    given: '&7Sana, &e%amount% &7tane &e%bait% &7verildi.'
  sell:
    success: '&7Balığı başarıyla &e$%total%&7 fiyata sattın.'
    fail: '&cSatabileceğin eşyan yok...'
  catch:
    broadcast: '&e%username% &7bir &e%rarity% &7balık tuttu!'

UltimateFishing > locales > tr_TR.lang | Bölümüne yapıştıralım.
UltimateFishing > config.yml > Language Mode: en_US | Bu bölümü tr_TR olarak değiştirelim.

Bunları yaptıktan sonra sunucunuzu tekrar başlatabilir veya eklentiyi yenileyerek Türkçe olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Son

Eklenti sayfasına gitmek için tıkla!
Bu konuda UltimateFishing eklentisini tanıttım. Umarım eklenti işinize yaramıştır. Bununla ilgili yorumlarınızı bekliyorum.
Eklenti konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, bana ulaşabilirsiniz. Seve seve yardımcı olmak isterim.
İyi forumlar dilerim.​

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rospia