Mesaj İçeriği Nasıl Gizlenir?

Yeni özelliği beğendiniz mi?

• Evet

Oy: 3 75.0%
  • Daha çok evet

Oy: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Konular
225
ARKAPLAN.png

Mesaj içeriğini gizlemek nedir? Nasıl olur? Ne işe yarar?
Bugün bu soruların cevabını bu konuda vereceğim ve aklınızda en ufak bir soru işareti kalmayacaktır.
Forum sitemize yeni eklediğimiz bu özellik sayesinde artık konularınız daha fazla etkileşime sahip olabilecek.
Peki bu nedir? Hazırsanız şimdi o kısma doğru geçelim.

Bu nedir?
Konunuzda belli başlı kısımları gizleyebileceksiniz, gizleyince insanlar o gizli kısmı görebilmesi için konuya bir adet mesaj bırakmaları gerekecek aksi taktirde gizlediğiniz kısmı göremeyecektir.

Bu ne işe yarıyor?
Konularınızın daha fazla görüntülenmesine ve etkileşim almasına yarayacaktır. İnsanlar konunuza mesaj attıkça konunuzun popülerliği artacaktır.

Nasıl yapılıyor?
Sistemimiz çok basit bir mantıkta çalışmaktadır.
Öncelikle bir konu açma bölümünde olduğunuzu varsayıyorum.

çizgi.png

1652146174140.png

Ben konuma "Merhaba ben şu anda oyuncularsehri.com forum sitesinde konu yazıyorum." yazdım mesela.
Diyelim ki ben oyuncularsehri.com yazan yeri gizlemek istiyorum.. Yani o kısmı sadece yorum atanlar görebilecek.
O kısmı imlecimle seçiyorum ve sağ üst taraftaki üç noktaya basıyorum.

çizgi.png

1652146272552.png

Gizlemek istediğim kısmı seçtikten sonra ve sağ üst taraftaki üç noktaya bastıktan sonra içeriği gizle seçeneğine basıyorum.

çizgi.png

1652146340371.png

Görmüş olduğunuz gibi seçtiğim yazının başına ve sonuna REPLY ekini ekledi ve artık o kısım gizli oldu.

çizgi.png

NOT: İsterseniz herhangi bir yazı yazmadan da tıklayabilirsiniz, REPLY eki gelecektir fakat yazıyı içine yazmanız gerek.

Sperayz

Yönetici
Konular
70
Bu özellik çok güzel olmuş, emeklerinize sağlık.

• Beğen
Tepkiler: ZussaDM
Konular
62
Bu içeriği görmek için bu konuya mesaj atmalısınız!