Çözüm Mesaj düzenleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
7
Merhaba, başka forum sitelerindede görmüş olduğum bir özellikten bahsetmek istiyorum. Konu altına yazmış olduğumuz mesajları belirli bir süre içerisinde düzeltme özelliği.

Bu özellik ne işe yarayacak?
Üyelerin yanlışlıkla yazdıkları mesajları düzeltmesine ve böylece yanlış anlaşılmaların önüne geçilmesine yardımcı olacaktır.

Bu özellik nasıl kullanılacak?
Mesajı yazdıktan sonra mesajın alt tarafında bir düzelt butonu olucak ve düzelt butonu sadece 2-3 saat gibi bir süre içerisinde orada duracak. Ve bu süre içerisinde üyeler yanlış yazdıkları mesajları düzeltebilecek.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Meli
Konular
1
Yaptığın öneri bu konu altında konuşulmuştu, halen bir karara varılmadı sanırım.

OkanOzturk

Yönetici
Konular
23
Merhaba, başka forum sitelerindede görmüş olduğum bir özellikten bahsetmek istiyorum. Konu altına yazmış olduğumuz mesajları belirli bir süre içerisinde düzeltme özelliği.

Bu özellik ne işe yarayacak?
Üyelerin yanlışlıkla yazdıkları mesajları düzeltmesine ve böylece yanlış anlaşılmaların önüne geçilmesine yardımcı olacaktır.

Bu özellik nasıl kullanılacak?
Mesajı yazdıktan sonra mesajın alt tarafında bir düzelt butonu olucak ve düzelt butonu sadece 2-3saat gibi bir süre içerisinde orada duracak. Ve bu süre içerisinde üyeler yanlış yazdıkları mesajları düzeltebilecek.
Üyelere mesaj düzenleme yetkisi verilmiştir.

Konular
1
Artık mesaj yazarken yanlışmı yazdım diye strese girmeyeceğim için sakinim :D

• Beğen
Tepkiler: elysion
Konular
0
Xenforonun nimetlerinden en doğru yararlanan site bu site. Kalıbımı basarım.

• Beğen
Tepkiler: elysion
Konular
225
Mesaj düzenleme yetkisi konuyu açtıktan ilk 1 saat boyunca verilmiştir. Daha sonrasında düzenleme yetkisi o konudan kalkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...