MCOC ACT 7 GÜNCELLEMESI VE PEACEPOOL (TEORİ)

Konular
1
Oyun Adı : Marvel Şampiyonlar Turnuvası / Marvel Contest Of Champions

Sevgili Oyun severler! MCOC'un yeni bir güncelleme teorisi ile karşınızdayım. Bugün konumuz ACT 7 BETA'sı ve "PeacePool" Sezonu. Öncelikle kısaca belirtmeliyim ki, bahsedeceğim her şey teori üzerine kuruludur. Gerçeklik ile alakası yoktur...

Şimdi konumuza gelecek olursak... Öncelikle ilk konumuz üzerine konuşalım. Yani "ACT 7" hakkında. ACT 7'nin ne zaman çıkacağına dair bir bilgimiz şu anda yok. Sadece 3 bölümlük bir beta yayınlandı o kadar. Ama aslında tam sürümü çook sonra gelecek. Burada 2021 veya 2022'den bahsediyoruz. Kabam şu anlık ACT 7 yerine "PeacePool Season" isimli bir konu hakkında çalışıyor ve bu sezonu 2021'in başında, 7 Ocak ile 13 Şubat arasında yayınlamak istiyor. Tabi PeacePool ne kadar istense de, ACT 7'den bahsetmek daha önemli. Çünkü ACT 6 hiç beklemediğimiz bir şekilde bitmiş ve bizi sorularla baş başa bırakmıştı. (ACT 6'yı daha bitirmedim sadece videolardan bahsediyorum.) O yüzden Kabam'ın ACT 7 hakkında büyük çalışmalar gerçekleştirmesi şaşırılacak bir şey değil...

Gelelim "PeacePool Sezon 1 ve Sezon" Konusuna...

PeacePool konusunu kısa keseceğim çünkü bu konu daha resmileşmedi, duyurulmadı veya videosu çekilmedi. Tabi bu konu başlı başına bir teori olduğu için, bizi kötü karşılamazsınız diye düşünüyorum. Neyse, PeacePool Sezonu hakkında benim teorilerim aşağıdaki gibi :

Sezon Adı : PeacePool Sezon 1 ve Sezon 2 (Sezon 3 Beta Dahil)
Yeni Karakterler : PeacePool, PeacePool (INFINITY) ve PeacePool (Avengers)
Yeni Maceralar / Bölümler : ACT INFINITY (Gelebilir), ACT AVENGERS (Doğrulanmadı), ACT 7 (PEACEPOOL EDITION)

Evvvet, sevgili oyuncular! Bugünlük bu kadar yeter. Teorilerimiz bir diğer yazımda devam edecek. BUNUN BİR TEORİ OLDUĞUNU UNUTMAYIP YORUMLARDA SAÇMA ŞEYLER YAZMAMANIZ RİCA OLUNUR...

Konular
1
Ben sadece bir "MCOC Daire Başkanı" yım. Kabam görevlisi değilim. Bunlar sadece teoriler, dostum. O yüzden oku geç ve kendi teorilerini buraya yaz.

Konular
1
Üzerine ciddi manada düşünülmesi gereken bir teori olmuş, ellerine sağlık.

Konular
35
Rospia'ya katılıyorum, ellerine sağlık dostum.