Kozmik Silah tasarliyorum skill onerecek bir Kac kisi var midir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
13
Merhaba degerli forum sakinleri cogunuzun bildiği üzere ByNovem in silahı gibi türlü türlü skriptler pluginler istenmekte bende size yardımcı olabilmek ve sunucunuzda zevkinize zevk katacak bir plugin ile uğraşmaktayım abartı olmadıkça skill önerilerinizi yazabilir misiniz??

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Bir çekiç tasarlayabilirsin, bu çekiç havada asılı kalacak biz onun üzerine zıpladığımız zaman yere sert bir şekilde düşeceğiz. Düştüğümüz zaman etrafımızda bir canlı varsa onlara hasar verecek. Böyle bir yetenek tasarlayabilirsin.

Konular
13
Çok güzel bir fikir deneyeceğim.

Konular
35
Bence bir viking baltası tasarla (titanyum savaş baltası da olur), ve bazı oyunlarda Valkyre diye bir karakter var onun gibi elinde balta varken son hızda dönecek ve etraftakilere hasar verecek, bırakıldığında ise yere çapraz bi şekilde saplanacak.

Konular
13
Bence bir viking baltası tasarla (titanyum savaş baltası da olur), ve bazı oyunlarda Valkyre diye bir karakter var onun gibi elinde balta varken son hızda dönecek ve etraftakilere hasar verecek, bırakıldığında ise yere çapraz bi şekilde saplanacak.
Thorun Çekicini döndürüp uçtugu gibibmi yoksa yarışmalarda döndürüp gülle atar gibimi anlıyamadım daha açıklayıcı bir şekilde anlata bilir misin?

Konular
35
Thorun Çekicini döndürüp uçtugu gibibmi yoksa yarışmalarda döndürüp gülle atar gibimi anlıyamadım daha açıklayıcı bir şekilde anlata bilir misin?
JAhf.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...