Human Fall Flat

Meli

Özel Üye
Konular
47
human1.png

Selamlar forum sakinleri! Geliştiricisi No Brakes Games olan Human Fall Flat, 22 Temmuz 2016 tarihinde piyasaya sürüldü. Bizlere dolu dolu eğlence veren bu oyun şu anda Steam'de %60 indirimde. Oyunu bir söz ile ifade etmek gerekirse bu şu olacaktır; bir elin nesi var, iki elin sesi var. Çünkü oyunda öyle seviyeler var ki tek başınıza üstesinden gelemeyeceğiniz kadar zor. O yüzden oyunu alırken kendinize bu oyunu oynayan bir arkadaş edinmeyi unutmayın. Oyunda farenin sol tık'ı ile sol elinizi sağ tık'ı ile sağ elinizi yönlendiriyorsunuz ve bu şekilde oyundaki cisimler ile etkileşim kurabiliyorsunuz. İsterseniz başka oyuncuların lobisine katılabilir, isterseniz kendinize bir lobi oluşturup oyuncuları ve arkadaşlarınızı oraya davet edebilirsiniz. Şimdiye kadar bu oyunu oynamamanız çok üzücü bir durum, çünkü içerisinde sadece eğlence barındıran ve mutluluğunuza neden olacak bir oyun. Aynı zamanda kendi kostümünüzü oluşturup, kendinize özgü bir karakter yaratabilme şansına sahipsiniz. Eğer sen de oyun oynarken gülmekten yerlere yatmak istiyorsan işte tam sana göre! Hemen Steam'den %60 indirim ile sahip olabilirsin.

SİSTEM GEREKSİMLERİ
MİNİMUM GEREKSİMLER;
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 x86 and x64
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E6750 - AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT 740 (2048 MB) Radeon HD 5770 (1024 MB)
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

OYUNDAN GÖRSELLER

human2.jpg

human4.jpg

human5.jpg

human6.jpg

salgamkonu.png

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: OkanOzturk
Konular
41
Bu oyun ben de var ve arada sırada arkadaşlarımla oynuyorum çok keyif alıyoruz, çok eğlenceli bir oyun.

• Beğen
Tepkiler: Meli
Konular
35
Parkur sevenler için güzel bir oyun, oynarken eğlendimi söyleyebilirim eline sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Meli
Konular
8
Eskiden bu oyunu oynamayı severdim. Eğlenceli bir oyun tavsiye ediyorum. Eline sağlık.