Hogwarts Legacy

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
1.png

Hogwarts Legacy Hakında

Hogwarts Legacy
, Avalanche Software tarafından geliştirilen ve Portkey Games tarafından yayınlanması planlanan, Harry Potter evreninde 1800'lerin sonlarında geçen yeni bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Oyun 2021'de Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecektir.

-

PS5 etkinliğinde duyurulan Hogwarts Legacy , tanıtımı yapılır yapılmaz tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. PS5 deneyiminin çok daha yukarısında bir oyananış sunucak olan oyun, şu anda çok merak edilen oyunlar arasına girmeyi başardı.

Hikaye

Hogwarts Legacy Harry Potter'in kitap serisinden devam edecek. Yani hikaye kitaplardan esinlenilmiş olucak. Haliyle oyun Hogwarts Okulundan ilerleyecek. Oyun hakkında en ilginç olan şey ise Harry Potter'i canlandırmayacağımız.

Hikayenin baş rolü'nü canlandırmak yerine kendi yarattığımız karakteri canlandıracağız. Ron Weasley üçlünün son halkası Hermione Granger da oyunda kontrol edilen karakterler olmayacak.

Bununla beraber sadece tek oyunculu yapısı bulunacak olan Harry Potter Hogwarts Legacy, 1800’lü yıllarda büyücülüğü konu edinecek. Aksiyon ve rol yapma türlerindeki yapımın temeli ise açık dünya yapısı olacak.

Oyun-içi Görseller

1609675326896.png

1609675355899.png

• Beğen
Tepkiler: Rospia ve Meli
Konular
41
Sistem gereksinimim yeterli olursa bu oyunu oynayabilirim diye düşünüyorum görsellere de şöyle bir bakınca gayet hoş duruyor.

Son düzenleme:
Konular
35
Çok güzelde büyük ihtimal bilgisayarım kaldıramayacak :(

Konular
10
Çok güzel bir oyuna benziyor, bilgisiyarım kaldırabilirse oynamayı düşünüyorum. :love:

Konular
1
O kadar ''Güzel bir oyuna benziyor, çok güzel ve hoş duruyor'' diyorsunuz iyi güzel, fakat sizin bu oyunu görmenizi sağlayan ve oyun hakkında bilgi veren kişiye emeklerinin karşılığı olarak bir beğeni bırakmayı unutuyorsunuz sanırım.

• Aşık Oldum!
Tepkiler: avnnn

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
O kadar ''Güzel bir oyuna benziyor, çok güzel ve hoş duruyor'' diyorsunuz iyi güzel, fakat sizin bu oyunu görmenizi sağlayan ve oyun hakkında bilgi veren kişiye emeklerinin karşılığı olarak bir beğeni bırakmayı unutuyorsunuz sanırım.
Değerli yorumun için çok teşekkür ediyorum, evet öyle bir durum var. Desteğin için çok sağ ol. :love:

• Aşık Oldum!
Tepkiler: Rospia

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Sistem gereksinimim yeterli olursa bu oyunu oynayabilirim diye düşünüyorum görsellere de şöyle bir bakınca gayet hoş duruyor.
Umarım sistemin kaldırır ve bu oyunu oynayabilirsin, güzel yorumun için sağ ol.