HITMAN Bedava Oluyor!

Konular
34
UKY1Op.jpg

Epic Games Store Önümüzdeki Hafta HITMAN Oyununu Ücretsiz Sunacak!

Bir önceki konumda IO Interactive firmasının Epic Store'a ile 1 yıl boyunca Hitman 3 için anlaşma yaptığından bahsetmiştim. Bu konuda ise 2016 yılının ödüllü oyunu olan HITMAN'ın Epic Store üzerinde ücretsiz olması hakkında konuşacağız ve detaylarından bahsedeceğim.

Epic Store

Biliyorsunuz ki Epic Store bir süredir her hafta ücretsiz oyun yayınlıyor. Bu oyunlar 1 hafta gibi kısa bir süreliğine ücretsiz kalsa da kütüphanenize eklerseniz ömür boyu oyun sizin oluyor. Bu hamle ilk olarak GTA 5 oyununu ücretsiz dağıtmalarıyla büyük ses çıkarmıştı. Şimdi ise ödüllü oyun HITMAN ücretsiz dağıtılacak. Bir süredir HITMAN gibi bir oyun dağıtmaları bekleniliyordu.

Epic Games sayfasından Launcheri indirebilir ve HITMAN'ı kütüphanenize ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz ancak bunun için 27 Ağustos'a kadar beklemeniz gerekecek. HITMAN oyunu Epic Store üzerinde 27 Ağustos ile 3 Eylül tarihleri arasında ücretsiz dağıtılacaktır.

Neden HITMAN?

Neden HITMAN oyununun ücretsiz dağıtıldığını merak edenleriniz var ise doğru yerdesiniz. Öncelikle HITMAN 3 ile Epic Store'un yaptığı 1 yıllık anlaşma var ve HITMAN 3 sadece Epic Store'da yer alacak. Ocak 2021 tarihinde çıkışı planlanan HITMAN 3'e olan ilgiyi arttırmak için firmanın HITMAN'ı ücretsiz dağıttığı söyleniliyor. Tabii ki bu pazarlama tekniklerinden birisi ve başarılı olacaklarını düşünüyorum.

Ayrıca Epic Store üzerinde 1 hafta boyunca ücretsiz kalacak HITMAN oyunu Steam platformunda 120₺ civarı bir fiyata sahip. Steam'da HITMAN'ın ücretsiz bir deneme sürümü bulunuyor fakat Epic Store'da tam sürümü ücretsiz olarak yayınlanacak.

Buraya Tıklayarak Epic Store'da HITMAN sayfasına gidebilirsiniz, 27 Ağustostan sonra ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğinizi unutmayın ve bu fırsatı kaçırmayın derim, iyi forumlar diliyorum.​

Son düzenleme:
Konular
225
Konuya ayrı, thumbnail'a ayrı düştüm.. :love:

• Aşık Oldum!
Tepkiler: ErenSB