HITMAN 3 Epic Games Store'a Geliyor!

Konular
34
216259.jpg

Hoş geldin, Ajan 47

IO Interactive ve Epic Store üzerinden müjdeli haberi aldık, Hitman ve Hitman 3 Epic Store'a geliyor ve Steam platformunda bulunmayacak. Bu iki firma içinde büyük bir zafer olsa gerek. Ayrıca Hitman 3, 1 Yıl boyunca Epic Store üzerinde yerini alacak. Bu haberimizde Hitman 3'ün çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve daha fazla detayları anlatacağım, hadi konuya geçelim.

IO Interactive CEO'su Hakan Abrak'ın Açıklaması

IO Interactive CEO'su ve Hitman oyununun kilit adamı Hakan Abrak konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Hitman 3, bağımsız bir stüdyo olarak son derece iddiali hedeflerimize ulaşmada IO Interactive için büyük bir adım. Dahası, Epic ile olan bu ortaklık bize oyunu tam olarak hayal ettiğimiz gibi, hayranlarımız ve topluluğumuz için ödün vermeden yaratma özgürlü verdi." dedi.

Hitman 3 Çıkış Tarihi ve Konusu

Hitman 3 PS 4, PS 5, Xbox Series X, Xbox One ve PC platformlarını destekleyecek. Sanırım bu en çok Ps 3 kullanıcılarını üzecek. Oyun'un Ocak 2021'de çıkması planlanılıyor, oyundan beklentinizi yorumlara yazarak belirtebilirsiniz. Şahsen Hitman 3'den beklentim çok yüksek.

Oyun ve konusu hakkında çok detaylı açıklamalar yapılmamış olsa da yukarıdan tanıtım videosuna ulaşabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

64 Bit Windows 7​

Intel CPU Core İ5-2500K 3.3 GHz veya AMD CPU Phenom II X4 940​

8GB Ram​

80GB Kullanılabilir Depolama Alanı​

DirectX 11​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64 Bit Windows 10​

Intel CPU Core I7 4790 4 GHz​

16GB Ram​

80GB Kullanılabilir Depolama Alanı​

DirectX 11​

Hitman 3 sadece Epic Games Store'a özel olacağı için bu Epic Games için büyük bir zafer olacaktır. IO Interactive'nin yaptığı açıklamaya göre onların tarafından da bu güzel bir zafer. Oyunu sizler gibi merakla bekliyorum, düşüncelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın. İyi forumlar.​

Son düzenleme:
Konular
1
Hitman: Blood Money ve Hitman 2'yi bitirmiş birisi olarak açıkçası çok meraklıyım. Bulunacağı platforma gelelim. Açıkçası Steam kısmı beni hüzne uğrattı. Epic Games ise dağıttığı oyunlar ve Fortnite gibi bir oyun sayesinde çok büyük gelişme sağladı ve halen devam ediyor. Hitman 3 ile bir kez daha gelişme sağlayacağını düşünüyorum.