Grand Theft Tuto [GTA] SanAndreas Kurulum!

Konular
30
oyuncularsehri_logo_dark.png

Öncelikle merhaba forum sakinleri, bugün ki konumuzda sizlere Grand Theft Auto [GTA] San Andreas
Öncelikle merhaba forum sakinleri, bugün ki konumuzda sizlere Grand Theft Auto [GTA] San Andreas kurulumu nasıl yapılır onu göstereceğim, buyurun konumuza geçelim.

İlk önce verdiğim linkten .rar dosyamızı indirelim.

İNDİR / DOWNLOAD

İndirdikten sonra Gta_sa.rar dosyasını açıyoruz.

1586078500059.png

Açtıktan sonra Gta Sa dosyasını sürüklüyoruz ve kurulumu yapmak istediğimiz noktaya taşıyoruz. Örneği ben Grand Theft Auto [GTA] San Andreas'ı D:/ diskime kurmak istiyorum bu yüzden D:/ diskimde bir dosya oluşturup oraya sürükleyeceğim.

Bu işlem biraz uzun sürebilir o yüzden bekliyoruz.

1586078666319.png

Bu işlem bittikten sonra, Grand Theft Auto [GTA] San Andreas dosyamıza girip oyunumuzu oynamaya başlayabiliriz. Ek olarak bir hata alırsanız konunun altına ne hata aldığınızı detaylı olarak yazmayı unutmayınız, mutlaka cevap vereceğim.

Ek olarak bilgisayarınızda DirectX yoksa kurmanızı öneriyoruz. DirectX'i aşağıya bıraktığım linkten indirebilirsiniz.

İNDİR / DOWNLOAD

DirectX'ten sonra size Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 kurmanızı öneriyorum. Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 sadece bu oyun için değil bir çok oyun için kullanılmakta, DirectX'te aynı şekilde sadece bu oyun için değil bir çok oyun için kullanılmakta. Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015'i aşağıda verdiğim linkten kolaylıkla indirebilirsiniz.

İNDİR / DOWNLOAD

Bu konumda Grand Theft Auto [GTA] San Andreas severleri mutlu ettiğimi düşünüyorum. Çünkü internet üzerinde güvenilir link bulmak kolay değildir.

Umarım konum faydalı olmuştur, herkese iyi forumlar diliyorum :)

Konular
61
30 kere falan bitirmiş olmasam yine indirir yine oynarım. Başka GTA oyunları için indirme rehberlerini 4 gözle bekliyorum. İyi forumlar dilerim, ellerine sağlık bu arada.

• Beğen
Tepkiler: Sukelaci
Konular
225
Faydalı bilgilendirmen için teşekkür ederim :) Gta kuramayan arkadaşlar için yararlı bir konu. Emeğine sağlık :love:

Konular
69
Bilgilendirici bir konu olmuş. Gta kurmayı bilmeyenler için bilgilendirici bir konu olmuş, eline sağlık. :)(y)

• Beğen
Tepkiler: Sukelaci
Konular
1
Yeni indirecek arkadaşlar dosya.tc sitesi artık zararlı bitcoin madenciliği için çerez var sitede. Bu siteye girmenizi önermiyorum.

Konular
0
GTA:SA başlayan adam MTA da oynamalı, SA:MP'de. Bu ikisini oynamadan bitirdim denmez.