Gotham Knights Duyuruldu | İlk Oynanış Videosu

Sizce Batman olmayan bir Batman oyunu, iyi bir fikir mi?

• Evet

• Hayır

• Garip 🤔

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Konular
34
gotham.png

Warner Bros Gotham Knights'ı Duyurdu!

WB yani Warner Bros ekibi sonunda Gotham Knights'ı duyurdu! Oyun hakkında detaylı bilgiler veren WB ekibi ayrıca oyunun 2021 yılında bizlerle buluşacağınıda belirtti. Tanıtıma güzel hazırlanan WB ekibi ayrıca bolca görsel, tanıtım videosu ve ilk oynanış videosunuda yayınladı. Tanıtım videosu ile başlayalım, öncelikle tanıtım videosunda ki seslendirmeler, müzik vs. beni çok heyecanlandırdı. Film tanıtımı gibi oyun tanıtımı yapmışlar. Bu tanıtım 22 Ağustos'da yayınlandı ve 1 Milyona yakın görüntülenme aldı, bu büyük bir başarı.

Öncelikle bu oyunun Arkham Knight'ın devamı olmadığını söyleyeyim. WB ekibi yaptığı açıklamada oyun hakkında "Batman öldü. Artık Gotham şehrine adaleti getirmek ve suçlularla mücadele etmek Batman'ın ailesinden olan Batgirl, Red Hood, Robin ve Nightwith'e kaldı. Oyunda yeni bir Kara Şövalye'ye dönüşerek şehiri kurtarmanızı anlatıyor. Batman ve ailesini sevenler için bu oyun harika bir atmosfere sahip.

gotham3.jpg

İşin garip ve komik tarafı ise Batman oyununda Batman karakterinin hiç olmaması. Biraz düşününce garip ve saçma gelebilir fakat bu dört karakterin Batman'ın ailesinin bu oyuna konu edilmeside bence harika olmuş. Gotham Knights Batman oyunlarının devamı olmadığını söylemiştim ancak sadece hikaye konusunda devamı değil. Çünkü oyunumuz oynanış açısından eski Batman oyunlarına çok benziyor. Tabii aralarında büyük değişiklikler var. Örneğin birden fazla karakteri kontrol edebiliyoruz ve oyunun grafikleri, mekaniği eski oyunlardan çok ileri düzeyde. Oyun aksiyon ve rol yapma türünde. Evet, yanlış duymadınız "Rol Yapma" Oyunda Aksiyon'dan çok RPG'ye önem verilmesi tüm Batman hayranlarını ve oyun severleri çok şaşırtmış olmalı ki oyun için en çok konuşulan konulardan bir tanesi bu oldu. Merakla nasıl olacağını bekliyoruz.

Oynanış videosunu tam ekran yapıp yüksek sesle dikkatli izlerseniz çok aksiyon ve heyecan dolu bir oynanış olduğunu fark edeceksiniz. Oyunun atmosferi çok farklı ve hoşuma gitti, umarım oynanış videosunda olduğu gibi oyun çıkınca da aynı heyecanı ve aksiyonu yaşarız.

3qr43u.jpg

Gotham Knights, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve PC platformlarını destekleyecek. WB ekibinin açıklamalarına göre oyun,
Çevirmiçi Kooperatif oynanabilecek fakat henüz bunun hakkında detaylı bir açıklama yapılmadı, merakla bekliyoruz.

Ayrıca oyunumuz Bruce Wayne yani Batman'in ölmesiyle başlıyor ve oyunun başında bu sahneyi göreceğiz. Umarım dört karakterimiz Bruce Wayne'ın yerini tutabilir ve Gotham şehrini koruyabilirler. Sizlerinde fikirlerini yorum olarak görmek isterim. İyi forumlar!​

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rospia
Konular
34
Anket oluşturdum. Katılırsanız sevinirim, iyi forumlar.

Konular
1
Ellerine sağlık. Görseller çoook iyi, aynı şekilde oyun efsane olacak gibi fakat Batman'in olmaması garibime gitti açıkçası. Oylamada 3. bir seçenek olarak Garip olsaydı onu işaretlerdim muhtemelen.

Konular
34
Ellerine sağlık. Görseller çoook iyi, aynı şekilde oyun efsane olacak gibi fakat Batman'in olmaması garibime gitti açıkçası. Oylamada 3. bir seçenek olarak Garip olsaydı onu işaretlerdim muhtemelen.
Teşekkürler. Garip seçeneğini ekledim. 😅

Konular
1
umuyorum ki batman gibi bir markadan kötü bir oyun çıkmaz