Gelişmiş Yapay Zeka Sistemi

Konular
4
oyuncularsehri-logo-og.png

Selam şehrin sakinleri!
|
Bu konuda tamamen kendim yapmış olduğum geliştirebilir yapay zeka sistemini tanıtacağım.
İlk başta Yapay Zekamın Adı Efe.
Bu nasıl isim dediğinizi biliyorum
:) (Kuzenimin İsmi :D)
Bu bot ile ne yapılabilir ?
Eğer güzel bir kodlayıcı iseniz plugin kodlayabilir ve o pluginide discord botu ile bağlayabilirsiniz. Peki bağlayınca ne olur?
Eğer Sunucunuz varsa ve sunucunuzdaki oyuncular size ulaşmak isterlerse bunu plugine dönüştürüp ulaşım sağlayabilirsiniz :)
Ben şahsen şuanlık skript olarak kalmasını tercih ediyorum zaten kodlama bilgim yok.
Skript
halindeyken ne yapabilirsiniz?
Sunucuzda Rehber Sıkıntısına Son! Çıkarmış olduğum yapay zeka sistemi ile rehber oyunculara hiç gerek kalmayacak, her türlü komudu ekleyebileceksiniz.
Kısacası şuradan başlayalım.
efe 1.png
Rehberlik ile kalmayacak asistanlığınızı bile yapabilecek.Şuanki durumu ise sadece rehber oyuncunun yerine geçmesi.
Asistanlık Güncellemesini bir sonraki skript konusuna getirebilirim büyük ihtimalle.
Görsellerden devam edelim;
efe2.png
Buna gereksiz diyebilirsiniz. "komutu var zaten buna ne gerek varki .d ?" aynen bende öyle düşünüyorum.
Bana daha farklı şeyler lazım diyenler için;
efe3.png
SkyBlock'un amacını anlatan bir komudumuz daha.
Sunucunuz elemi geçirildi?
(öyle birşey olması mümkün değil fakat yine anlatayım .d)kimlik doğrula yazarak doğrulamayı etkinleştirebilirsiniz!
efe4.png
Peki bunla ne yapabilirim diye soracak olursanız;
Oyuncuları Banlayabilirsiniz.
● Rolünü oyuncuya çevirebilirsiniz.
● Oyuncuları susturabilir,atabilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda konuya güncelleme gelecektir ve bu konudan sonrada ByNovem'in Pluginlerine benzer yaptığım bir skript bulunmakta onada göz atmayı unutma!
İyi Forumlar!
Destek ve iletişim
Discord: HzLero#0990

Konular
11
Anlamadım burada tam olarak 'gelişmiş' dediğin şey nedir? Bana gayet basit geldi. Sadece belirli cümleleri yazarak çalıştırabiliyoruz ki bunu birçok skriptte yapabilirsin 'gelişmiş' dediğin şey bundan ibaret ise çok basit kalmış.

Konular
4
Anlamadım burada tam olarak 'gelişmiş' dediğin şey nedir? Bana gayet basit geldi. Sadece belirli cümleleri yazarak çalıştırabiliyoruz ki bunu birçok skriptte yapabilirsin 'gelişmiş' dediğin şey bundan ibaret ise çok basit kalmış.
Hayır gelişmiş dediğim şey yazarak bota cevap verdirtmek değil.Skriptler aynı zamanda konsol yerinede geçiyor koruma botu ve daha bir çok şeye ayarlanabilecek bir duruma getireceğim ve aynı zamanda tanıdığım plugin yazabilen arkadaşlarım var eğer onlarla bu skripti plugin haline getirebilirsek plugin kısmına yeni bir konu açıp herkese açık bir şekilde paylaşırım, yanıtın için teşekkürler en yakın zamanda yapay zeka botu ile ilgili yeni bir tane daha konu açacağım iyi günler.

• Beğen
Tepkiler: MehmetAcar

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Çok yararlı bir konu olmuş, denedimn sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Çok teşekkür ederim.

Konular
1
Hakkenten gelişmiş olması için herhangi birşey yok ortada :unsure:

Konular
1
Yapay zekanın bu kadar gelişmiş olması çok şaşırtıcı,bu konuyu ele alman çok güzel olmuş.

Konular
0
oyuncularsehri-logo-og.png

Selam şehrin sakinleri!
|
Bu konuda tamamen kendim yapmış olduğum geliştirebilir yapay zeka sistemini tanıtacağım.
İlk başta Yapay Zekamın Adı Efe.
Bu nasıl isim dediğinizi biliyorum
:) (Kuzenimin İsmi :D)
Bu bot ile ne yapılabilir ?
Eğer güzel bir kodlayıcı iseniz plugin kodlayabilir ve o pluginide discord botu ile bağlayabilirsiniz. Peki bağlayınca ne olur?
Eğer Sunucunuz varsa ve sunucunuzdaki oyuncular size ulaşmak isterlerse bunu plugine dönüştürüp ulaşım sağlayabilirsiniz :)
Ben şahsen şuanlık skript olarak kalmasını tercih ediyorum zaten kodlama bilgim yok.
Skript
halindeyken ne yapabilirsiniz?
Sunucuzda Rehber Sıkıntısına Son! Çıkarmış olduğum yapay zeka sistemi ile rehber oyunculara hiç gerek kalmayacak, her türlü komudu ekleyebileceksiniz.
Kısacası şuradan başlayalım.
Ekli dosyayı görüntüle 2612
Rehberlik ile kalmayacak asistanlığınızı bile yapabilecek.Şuanki durumu ise sadece rehber oyuncunun yerine geçmesi.
Asistanlık Güncellemesini bir sonraki skript konusuna getirebilirim büyük ihtimalle.
Görsellerden devam edelim;
Ekli dosyayı görüntüle 2613
Buna gereksiz diyebilirsiniz. "komutu var zaten buna ne gerek varki .d ?" aynen bende öyle düşünüyorum.
Bana daha farklı şeyler lazım diyenler için;
Ekli dosyayı görüntüle 2614
SkyBlock'un amacını anlatan bir komudumuz daha.
Sunucunuz elemi geçirildi?
(öyle birşey olması mümkün değil fakat yine anlatayım .d)kimlik doğrula yazarak doğrulamayı etkinleştirebilirsiniz!
Ekli dosyayı görüntüle 2615
Peki bunla ne yapabilirim diye soracak olursanız;
Oyuncuları Banlayabilirsiniz.
● Rolünü oyuncuya çevirebilirsiniz.
● Oyuncuları susturabilir,atabilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda konuya güncelleme gelecektir ve bu konudan sonrada ByNovem'in Pluginlerine benzer yaptığım bir skript bulunmakta onada göz atmayı unutma!
İyi Forumlar!
Destek ve iletişim
Discord: HzLero#0990
İndirme Lik nerde Discord arkadaşlık atım olmadı

Konular
8
Gerçekten güzel bir konu. Ellerine sağlık.