Gamepower Medusa Rainbow | RGB Oyuncu Kulaklığı

Konular
4
Merhaba OyuncularSehri sakinleri,bu konuda sizlere tamamen fiyat/performans ürünü olan GamePower Medusa RGB'yi tanıtacağım.Arkadaşım vasıtasıyla kullandığım bu kulaklık,hem cebinize hem de oynadığınız oyunlarda sizlere avantaj sağlayabilecek en iyi kulaklıklardandır.

Bu kulaklık,sizlere FPS oyunlarında fazlasıyla yardımcı olacaktır.CS:GO,Zula,PointBlank tarzı fps oyunlarında oyuncuların nereden geldiğini rahatlıkla ayırt edebileceksiniz.Ayrıca müzik dinlerken basslarının yeterince tatmin ettiğini söyleyebilirim.

DETAYLI BİLGİLER;

medusagamepower2.png

Kulaklığın Sunmuş Olduğu 7.1 Surround Ses Kalitesini Yaşayın!

Oyun oynarken,film izlerken,müzik dinlerken kulaklığın kullanıcılarına sunduğu 7.1 Surround Ses Kalitesi kesinlikle farkediliyor ve eşsiz bir deneyim sunuyor.

kablogamepower.png

Erişimi Kolaylaştıran ve Oyuncular İçin Tasarlanan Kontrol Kumandası!

Kullanırken sesli komutlara kolayca erişmenizi sağlayan bir kontrol kumandasına sahip ve oda baskını yaşamanız durumunda mikrofonu kapatma özelliği bulunuyor.

medusagamepower.png

Fiyatının Hakkını Fazlasıyla Veren Mikrofon!

Verdiğiniz fiyatın hakkını kesinlikle veren bir mikrofona sahip.Oyun içerisinde sesli sohbette kullanırken karşı taraf sesinizi net bir şekilde alacaktır.

GENEL ÖZELLİKLER;

Speaker Boyutu: 50mm

Mikrofon: Var (Katlanabilir)

Kablo Uzunluğu: 2.3 metre

USB: Var

7.1 Surround: Var

Kulaklık Yazılımı: Var

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Ekli dosyalar

• medusagamepower.png
    medusagamepower.png
    315.6 KB · Görünt.: 163
  • Beğen
Tepkiler: Rospia ve ZussaDM
Konular
225
Yakın bir süreçte kulaklık aldım ve bu kulaklığı da görmüştüm. Sayende daha da bilgilendim, teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Haze