Epic Games | Haftanın Ücretsiz Oyunları

Konular
15
Selam,
Ben Veli bu konumda sizlere Epic Games firmasının bu hafta bize sunduğu 2 adet ücretsiz oyunu gösterip tanıtacağım bu arada şunuda ekleyeyim Epic games firması her hafta 2 veya daha fazla oyunu ücretsiz bir şekilde bizlere sunuyor

1.Elite Dangerous
Elite Dangerous oyununun indirimi 26 Kasım 18:00 Tarihinde sonlanacaktır ve oyunun fiyatı 70 tl olacaktır. Şimdi sizlere bu oyununu özelliklerinden ve hikayesinden biraz bahsedeyim. Karakterimiz amansız bir şekilde galakside bir geminin başına geçiyor ve o gemiye kaptanlık yapıyor. Bu oyun gerçekten orjinal bir şekilde açık dünya oyunu olarak oynanıyor gelişen bir anlatım ve eskiksiz samanyolu ile modern sizi modern nesle getiren bir oyundur ve oyunu arkadaşlarınızla beraber ücretsiz bir şekilde oynabiliyorsunuz.

Elite Dangerous Bilgileri :
Yayıncı :
Geliştirici: Frontier Developments
Çıkış Tarihi : 2 Nis 2015
Platform : Windows
Fiyat : 26 Kasım 18:00 tarihine kadar ücretsiz sonrasında ise 70 TL olarak fiyatlandırılıyor

Oyunun Görselleri :

1606228760874.png

Oyunu almak isteyenler için link : https://www.epicgames.com/store/tr/product/elite-dangerous/home

2.The World Next Door
The World Next Door oyununun indirimi yine 26 Kasım 18:00 Tarihinde sonlanacak ve fiyatı 17 tl olacaktır. Hızlı bir şekilde süren strateji ve bulmaca savaşları, güçlü ve sürükleyici bir hikayeye sahip olan oynadıkça oynatan bir oyun olan The World Next Door. Bu oyunda büyülü yaratıkların yaşadığı bir paralel bir dünyada sıkışıp kalıyoruz.Oyunun bize verdiği süre içerisinde zaman dolmadan eve dönüş yolunu bulmamız gerekecek.Oyun karakterleri Lord Gris tarafından tasarlanmıştır karakteri tasarlarken animelerden ilham alındığı için oyun karakterleri anime gibi görünmektedir.Düşmanları alt etmek için büyülü eşyaları kullanarabilir veya arkadaşlarımızdan yardım alabiliriz.Oyun ne kadar savaş oyunu olarak görünsede stratejide içeren bir oyundur.Oyunun görselleri ve bilgileri alt tarafta yazdığı gibidir.

The World Next Door Bilgileri :
Yayıncı : VIZ Media
Geliştirici : Rose City Games
Çıkış Tarihi : 19 Kas 2020
Platform : Mac ve Windows
Fiyat : 26 Kasım 18:00 Tarihine kadar ücretsiz sonrasında ise 17 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Oyunun Görselleri :

1606228652419.png

1606228677185.png

Oyunu almak isteyenler için link :
https://www.epicgames.com/store/tr/product/the-world-next-door/home

Ekli dosyalar

• 1606228737244.png
    1606228737244.png
    991.2 KB · Görünt.: 169
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rospia
Konular
10
İkiside güzel oyunlar, fakat bilgisiyarım kaldırır mı bilmem. :ROFLMAO:

Konular
35
EpicGames'i son günlerde sevmeye başladım diyebilirim, teşekkürler.