En İyi Minecraft Kale Fikirleri: İnşa Etmeniz Gereken Kale Tasarımları

Oyuncular Şehri

OkanOzturk

Yönetici
Katılım
4 Kas 2019
Konular
22
Mesajlar
215
Çözümler
12
Tepki puanı
521
Puanları
3,760
minecraft-medieval-castle.jpg


Minecraft, oyun topluluğundaki en büyük içerik oluşturuculara ev sahipliği yapar. Minecraft içinde en eşsiz evleri, en iyi macera haritalarından bazılarını ve hatta bir dünya modelini yaratırlar. Ancak tüm bunlar, inşa edebileceğiniz en iyi Minecraft kale fikirlerinin önünde önemsiz görünüyor. Bunlardan bazıları Disneyland'deki kaleleri bile geride bırakacak kadar büyük. Hangi kale fikrini hayata geçirmeyi seçerseniz seçin, kraliyet yaşam tarzınıza uygun en iyi Minecraft görünümlerini donattığınızdan emin olun. Bunu söyledikten sonra, hadi ortalığı karıştırmayı bırakalım ve tüm zamanların en iyi Minecraft kale fikirlerini keşfedelim.

En İyi Minecraft Kale Fikirleri (2022)

1. Resmi Ortaçağ Kalesi
Official-Medieval-Fortress.png


Yıllar önce Mojang, oyuncuların oyunda çeşitli yapılar oluşturmasına yardımcı olmak için resmi bir yapım kılavuzu yayınladı. Bunların arasında, tahmin edebileceğiniz gibi, bir ortaçağ kalesi şeklinde bir kale vardı. Sadece detaylı dış cepheye sahip değil, aynı zamanda taht odası da dahil olmak üzere özel odalara sahip. Üstelik köylü evlerinde kullanılan bloklara da bağlı. Böylece en iyi Minecraft köylerinde kolayca harmanlayabilirsiniz.

2. Disney Kalesi
Disney-Castle.png


İster aksiyon dolu MCU filmlerinin, ister Pixar büyüsünün hayranı olun, Disney'e aşina olmalısınız. Popüler karakterlerinin yanı sıra bu mega stüdyo, ikonik kalesiyle de tanınır. Ve şimdi Minecraft'ta bulabilirsiniz.

3. Minecraft Dağ Kalesi Fikri
Mountain-Castle.png


Minecraft 1.18 Caves & Cliffs güncellemesi sayesinde Minecraft'ın arazisi artık her zamankinden daha dağlık ve en iyi dağ tohumları bunun bir kanıtı. İnşaat bloklarını dağın zirvesine taşımadan önce ulaşımı planlamanız gerektiğini unutmayın.

4. Gotik Nehir Vadisi Kalesi
Gothic-River-Valley-Castle.png


En iyi Minecraft kale fikirleri listemizi genişleterek, bir kaleyi alıp onu bir nehir vadisine yayan bir tasarımımız var. Bir nehir üzerinde asılı duran bir köprü ile birbirine bağlanan iki ayrı devasa yapıyı içerir. Nihai sonuç, bir film sahnesinden başka bir şey görünmüyor.

5. Japon Kalesi
Japanese-Castle.png


Çoğu oyunun aksine Minecraft, en işbirliğine dayalı uluslararası topluluklardan birine sahiptir. Ve bu, büyük bir kültürel takdir için bir şans getiriyor. Bunu genişleterek, Minecraft'ta Japon tarzı bir kale fikri.

6. End Kalesi
End-Castle.png


Hemen hemen tüm Minecraft kale fikirleri, harika bir şey yaratmak için gerçek dünyadan ilham alır. Ancak bir sonraki girişimiz sadece end boyutunu alır ve o boyutun bloklarından bir kale inşa eder. Bir Enderman çiftliği ve bir end portalı da bu yapının parçasıdır ve özün tamamlanmasına yardımcı olur.
 

Sperayz

Yazar Şefi
Elmas Üye
Katılım
13 Mar 2022
Konular
56
Mesajlar
208
Tepki puanı
152
Puanları
2,210
Yapı stillerini çok beğendim, emeklerine sağlık.
 
  • Beğen
Tepkiler: OkanOzturk