En Güzel 3 Dizi Önerisi!!

Konular
35
Öncelikle merhaba OyuncularŞehri sakinleri, Ben Sefa,
sizinde gördüğünüz gibi yeni konum ile karşınızdayım.

Bugün sizlere severek izlediğim 3 Dizi'yi önereceğim isterseniz başlayalım,

Teen_Wolf_2011_Title_card.jpg

İlk olarak TeenWolf ile başlamak istiyorum;

Dizimizin hakkında:
Tyler Posey'nin başrolünü Scott McCall olarak oynadığı dizi, çeşitli doğaüstü zorluklarla ve ortalama olmayan bir genç olmanın daha sıradan zorluklarıyla karşı karşıya kalan genç bir kurt adamı konu alıyor. Teen Wolf, 1985 tarihli Teen Wolf filminin haklarını elinde tutan MTV ve MGM Television tarafından üretildi.

1438760226000.jpg

Dizimizin konusu:
Dizi Scott McCall adında bir lise öğrencisi etrafında dönmektedir. Scott, Beacon Hills Lisesi'nde lakros oynayan genç bir öğrencidir. Bir gece kurt adamın biri tarafından ısırılmasıyla hayatı büyük ölçüde değişir. En iyi arkadaşı Stiles ve gizemli kurt adam Derek'in yardımıyla bir kurt adam olduğunu keşfetmesi üzerine, yeni keşfettiği kimliğinin içinde sunulan birçok tehlike ile ergenlik yaşamını dengelemeyi öğrenmekte zorlanır. Âşık olduğu kişiyi korumak ve etrafındakilerle olan ilişkilerini dengelemek zorundadır.

Birinci sezonda, Scott aşkı ve bir kurt adam olarak yeni keşfettiği sorumlulukları arasında yapması gereken seçimle yüzleşir. Aşkını korumanın ve önceki ilişkileri ile yeni kurduğu ilişkileri dengelemenin bir yolunu bulmak zorundadır.Allison Argent avcı ailesinde büyümüştür. Babası Chris Argent ve teyzesi Kate Argent usta kurt adam avcısıdır.Bu ise Scott için daha tehlikelidir.

Dizimiz kaç bölüm kaç sezon:
Dizimiz toplam 6 sezon ve 100 bölümden oluşmaktadır.

lucifer-5-sezon-netflix-yayinda-izle.jpg

Şimdi ise gelelim 2. dizimiz olan Lucifer'a;

Dizimiz hakkında;
Lucifer, Tom Kapinos tarafından üretilen Amerikan fantastik polisiye komedi-drama dizisi. 25 Ocak 2016'da FOX'da yayımlanmaya başlamıştır. Neil Gaiman, Sam Kieth ve Mike Dringenberg tarafından yaratılan The Sandman çizgi roman serisinden esinlenilen dizinin senaryosunu Mike Carey yazmaktadır. 2016'nın Nisan ayında FOX, ikinci sezon için sözleşme yenilemiştir.
29 Mayıs 2017'de biten ikinci sezonun ardından yılbaşından hemen sonra 2 Ocak 2017'de üçüncü sezonuyla yayın hayatına devam etmiştir. 11 Mayıs 2018'de dizinin iptal edildiği ve 4 sezonun olmayacağı açıklandı. Lucifer'in iptal edilmesinin ardından dizinin fanları sosyal medyada dizinin devam etmesi için büyük kampanyalar başlattılar Twitter'da "Lucifer'ı Kurtar" etiketi günlerce dünya gündeminde ilk sıralarda kalmayı başarınca yapımcılar yeni kanal arayışı için harekete geçti ve 15 Haziran 2018'de Netflix'in dizinin yayın haklarını satın aldığı ve diziye dördüncü sezon onayı verdiği açıklandı. Dizi yayın hayatına Netflix'te devam edecek.

1200x627-warner-brostan-lucifer-hamlesi-lucifer-5-yeni-sezon-ne-zaman-cikacak-lucifer-5-sezon-...jpg

Dizimizin konusu;
Cehennemin Efendisi olmaktan sıkılan Lucifer (şeytan), Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hâkimiyetini sürdüğü cehennemi terk edip bu şehirde 'Lux' adında bir mekân açıp fani bir yaşam sürmek ister. Fakat kardeşi (melek) ve babası (tanrı) onu rahat bırakmaz. Yardımcısı Maze ile beraber geldiği Dünya'da tanıştığı Dedektif Chloe Decker ile birlikte çalışarak suçluları yakalar ve bir yandan da kendi ailevi problemleri ile uğraşır.

Dizimiz kaç bölüm kaç sezon;
Dizimiz 5 sezon olup toplam 75 bölümdür.

kapak_131420.jpg

Şimdi ise son dizimiz olan La Casa De Papel'e gelelim;

Dizimiz hakkında;
La casa de papel, Álex Pina tarafından yaratılan İspanya yapımı bir soygun ve suç dizisi. Dizi, "Profesör" liderliğindeki ekibin İspanya Kraliyet Darphanesi'ni ve İspanya Merkez Bankası'nı soymasını konu edinir.

Televizyon dizisinin iki kısma ayrılan 15 bölümden ibaret olması planlanmıştı. Bu bölümler ilk olarak 2 Mayıs - 23 Kasım 2017 arasında İspanyol televizyon kanalı Antena 3'te yayımlandı. 2017 sonlarında Netflix, dizinin dünya genelinde dijital yayın haklarını satın aldı. Diziyi daha kısa 22 bölüme bölen Netflix, ilk kısmı 20 Aralık 2017'de ve ikinci kısmı 6 Nisan 2018'de yayımladı. Nisan 2018'de Netflix, dizinin bütçesini belirgin oranda artırarak 16 yeni bölüm siparişi verdi. 8 bölümden oluşan 3. kısım 19 Temmuz 2019'da yayımlandı. 8 bölümden oluşan 4. kısım ise 3 Nisan 2020'de yayımlandı. Haziran 2020'de Netflix, dizinin son kısmı olacak beşinci kısmın çekimlerine başlanacağını açıkladı.

2018'de dizi, Netflix'te en çok izlenen İngilizce dışı dizi oldu.

la-casa-de-papel-4.-sezon-1_16_9_1585900169-670x371.jpg

Dizimizin konusu;
Tarihteki en büyük soyguna hazır olun, Kaybedecek hiçbir şeyleri olmayan her birisi
ayrı karaktere sahip sekiz kişiyi gizemli bir adam olan Professor bir araya getirir. Beş ay boyunca analiz,
her adımı hesaplama, her detayı her olasılığı hesaplama, onlarca rehine ve polis gücünü rehin alarak
kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesi'ne kilitlemeleriyle doruğa çıkar ve bu ölüm kumarı sonunda
her şeye ulaşmalarına yada hiçbir şeye sahip olamamalarına neden olacaktır.

Dizimiz kaç bölüm kaç sezon;
Dizimiz toplam 4 sezon 31 bölümden oluşmaktadır.

UMARIM YENİ KONUMU BEĞENMİŞSİNİZDİR,
İYİ FORUMLAR OYUNCULARŞEHRİ SAKİNLERİ...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rospia ve ZussaDM
Konular
4
Zaman' ım olursa hepsini tek tek izleyeceğime emin olabilirsin. Bende "Mars" dizisini önerebilirim. İyi forumlar :).

• Beğen
Tepkiler: xrandson

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Hepsi birbirinden güzel diziler, izlemenizi tavsiye ederim. Benim bu aralar sardığım dizi, Stranger Things.

Konular
35
Hepsi birbirinden güzel diziler, izlemenizi tavsiye ederim. Benim bu aralar sardığım dizi, Stranger Things.
Ben de o diziyi bitirdim, yeni sezonu bekliyorum aslında La Casa De Papel ile Stranger Things arasında kalmıştım.

Konular
1
Dizilerin hepsini daha önceden izledim, hepsi birbirinden güzel. Herkesin izlemesini tavsiye ediyorum. 👍

• Beğen
Tepkiler: xrandson