En Eğlenceli GTA V Modları! | Bu Modlar İle Oyununuzu Eğlenceye Donatın

Anlatımımı Beğendiniz mi?

• Evet

Oy: 4 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Konular
4
gta-5-director-mode.jpg

Selam millet! Ben Ada Gürsoy.
OyuncularŞehri forumundaki ilk konuma hoş geldiniz :)

Bu konuda sizlere müthiş bir oyun olan GTA V oyununun en eğlenceli modlarından bahsedeceğim.
Bu modlar ile oyununuza ayrı bir hava katabilirsiniz.

Haydi başlayalım!

1- Grand Theft Space (Oyununuzu Uzaya Taşıyın!)

Oyuncuyu Los Santos’un güneşli sahillerden alıp uzayın derinliklerine fırlatan Grand Theft Space modu, tam fonksiyonel bir uzay aracına ve keşfedilebilir 11 gezegen ve 3 uyduya sahip. Sürekli gelişmekte olan Grand Theft Space modu şu anki haliyle bir Mass Effect olmasa da, oyunculara ufak da olsa bir uzay macerası yaşatıyor.

2- LSPDFR (Polis Olun!)

GTA 5 genellikle oyuncuyu polisler ile karşı karşıya getiriyor. Peki ya oyuncu bir polis olmak isterse? İşte orada devreye LSPDFR modu giriyor. LSPDFR modu ile polis telsizlerini dinleyip çatışmalara polislerin yanında katılabilir ve yüksek hızlı araç takiplerinde yer alabilirsiniz.

lspdfr-640x352.jpg

3- Superhot Mod (Oof! Çok sıcak)

Superhot, zamanın oyuncu ile paralel hareket ettiği oldukça farklı bir FPS oyunu. Superhot modu ise aynı mekaniği GTA 5’e ekliyor. Superhot modunda silahlı çatışmaların ne denli fonksiyonel olduğu tartışılır. Ancak bu ilginç yaklaşımın oyuna yeni bir hava katacağı su götürmez bir gerçek.

4- Benzin sistemi (Araçlarınızın Yakıtını Doldurun!)

Los Santos sokaklarında benzin istasyonları ile karşılaşabilirsiniz ancak normal şartlarda bu istasyonlardan aracınıza benzin dolduramazsınız, zira GTA 5’te benzin bitmesi diye bir kavram yok. Ancak Fuel Script ile aracınıza bir benzin sayacı ekleyebilir ve bu sayaç azaldığında yakıtınızı benzin istasyonlarında tazeleyebilirsiniz.

5- Özel plaka (Plakanızı Özelleştirin!)

GTA 5 oynayan herkesin oyunda favori bir aracı vardır. Özellikle otomobil tutkunları, favori araçlarını kişisel zevklerine göre modifiye etmekten büyük zevk alır. Ancak GTA 5 araçlarının plakaları normal koşullarda değiştirilemiyor. Customize Plate adlı ufak bir mod bu sorunu çözüyor.

Evet arkadaşlar, konum bu kadardı. Umarım anlatımım hoşunuza gitmiştir. Bu konu için Hürriyet gazetesi vs. sitelerden minik bir araştırma yaptım. Umarım sorun olmayacaktır, iyi günler, iyi forumlar :)

lucifer3.gif

Konular
61
Öncelikle foruma hoş geldin! Çok güzel ve yararlı bir konu olmuş, GTA V'im olsaydı denerdim... Bir de u plaka özelleştirme zaten online'da olan bir şey değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: Ada06
Konular
4
Öncelikle foruma hoş geldin! Çok güzel ve yararlı bir konu olmuş, GTA V'im olsaydı denerdim... Bir de u plaka özelleştirme zaten online'da olan bir şey değil mi ?
Hoş bulduk, teşekkürler. Plaka özelleştirme olayı sadece ONLINE modda var. Yani story mode kısmında böyle bir özellik yok. Bu yüzden yapılmış bir mod zaten.

• Beğen
Tepkiler: NezihEge
Konular
225
Foruma hoş geldin. Konun çok hoşuma gitti, emeğine sağlık. İyi forumlar diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ada06
Konular
5
Trainer modlarınıda bekliyoruz :D

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Hoşgeldiniz umarım iyi vakit geçirirsin :3