EmekSkyblock or OpSkyblock

Konular
11
MERHABA ARKADAŞLAR YAKINDA
SUNUCU AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUM
SİZCE EMEKSKYBLOCK İLE Mİ BAŞLİM
YOKSA OPSKYBLOCKMU

NACİZANA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

• Beğen
Tepkiler: Rospia
Konular
61
Milletimiz bedavacılığı çok sevdiği için OPSkyblock açarsan belki tutarsın. Ama tutacağını da hiç sanmıyorum çünkü piyasa OP sunucular ile dolu. Düşünsene başlayan herkese bir sürü eşya veriyorsun, skyblock'un anlamı kalıyor mu o zaman sence :). Oyunculara spawnerlar, elmas bloklar veriyosun sonra al sana skyblock diyorsun. Oyuncuların hiçbir emeği yok. Bu yüzden verdiği ve aldığın zevk de 0. Emek Skyblock açacak isen diğer sunucularda olmayan sistemler getirmelisin ki kitleyi yakalayabilmelisin. @SalgamSuyu umarım şu emek skyblock sunucumuzu en kısa zamanda hayata geçireceğiz :)

• Beğen
Tepkiler: IlkerKuzey
Konular
11
Bende EmekSkyblock taraftarıyım 4 yıldır Plugin yapıyorum OpSkyblock'un özellikleri Sabit ama EmekSkyblock Öyle Değil Sunucuy Göre Değişiyor.

Konular
11
Şunu söyliyebilirimki OPSkyblock tutuyor çünkü minecraft oynıyanların çoğu kolaya kaçıyor ne zevk alıyorlar anlamıyorum ancak öyle ama şunuda söylemeliyim ki bu aralar cok fazla opskyblock ve emekskyblock sunucusu var bilginiz olsun eğer bunlardan birini açıcaksanız cok fazla farklı sistem getirmeniz gerekiyor tutması için

Konular
11
Şunu söyliyebilirimki OPSkyblock tutuyor çünkü minecraft oynıyanların çoğu kolaya kaçıyor ne zevk alıyorlar anlamıyorum ancak öyle ama şunuda söylemeliyim ki bu aralar cok fazla opskyblock ve emekskyblock sunucusu var bilginiz olsun eğer bunlardan birini açıcaksanız cok fazla farklı sistem getirmeniz gerekiyor tutması için
👍

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Emek SkyBlock benim için daha mantıklı, Op SkyBlock'ta Herşeyi veriyorlar, Saatte bir Event oluyor Emek SkyBlock'ta bu tür olaylar Nadir olur. Ama sunucuyu açarsanız bende bir göz atarım. :3

• Beğen
Tepkiler: IlkerKuzey
Konular
225
Op sunuculardan hiç bir zaman zevk almamışımdır.

• Beğen
Tepkiler: NezihEge
Konular
11
Sunucu bakım aşamasında yakında açılacak açıldımı gönderi atarım iyi forumlar.

Konular
1
Benim kişisel görüşüm her zaman için klasik SkyBlock, çünkü sonuç itibari ile SkyBlock sunucuları ilk zamanlarda sade SkyBlock olarak yürürlüğe girdi ve bununda böyle devam etmesi gerekirdi. "OP", " UOP", "YarıEmek" gibi değişik tabirler yerine şuanın tabiri ile "Emek" benim tabirim ile normal SkyBlock şuan için benim gözümde en mantıklısıdır. Başarılar dilerim...