Dünya Şampiyonası (World's) 2020 Detayları!

Konular
61
Öncelikle kısaca özetlemek gerekirse:
2020 Dünya Şampiyonası tamamen Şanghay'da gerçekleşecek.

"2020 Dünya Şampiyonası'na hayat veren herkesin sağlık ve güvenliğini korumak adına, turnuvanın tüm aşamalarını Şanghay'da düzenleme kararı aldık. Dünyanın dört bir yanındaki bölgesel liglerin en iyi takımları, 25 Eylül tarihinde başlayıp 31 Ekim tarihinde sona erecek bu en önemli LoL Espor turnuvasında karşı karşıya gelecek."

Final maçı yeni Pudong Futbol Stadyumunda gerçekleşecek Dünya Şampiyonası Finali'nin yeni inşa edilen Pudong Futbol Stadyumu'nun açılış etkinliği olması bizi gerçekten heyecanlandırıyor. Türünün en iyi örneklerinden biri olan bu stadyum, Shanghai SIPG F.C.'nin yeni evi olmasının yanı sıra önemli bir sağlık, dinlenme ve eğlence merkezi haline gelecek şekilde tasarlandı. Ayrıca 2023 AFC Asya Kupası'na da ev sahipliği yapacak.

Etkinliklere dair yerel yönetmelerin izleyicilere izin vermesi halinde biletlere ve güvenlik protokollerine dair bilgileri yazın sonlarına doğru paylaşacağız.
Copy_of_Pudong_Stadium.png

2020 Dünya Şampiyonası Sanal Taraftar Deneyimi Turnuvanın ilk aşamalarında dijital izleyici deneyimlerine odaklanılacak ve bu aşamalar izleyici kitlesi önünde oynanmayacak. Gösteriye dair planlarımızı gizli tutmak istesek de etkinlik boyunca özel ve heyecanlı bir espor deneyimini dijital olarak size sunmak istiyoruz. League of Legends Esporu tarzından ödün vermeyeceğiz. 2017 yılındaki Kadim Ejderha'dan geçen yıl True Damage'ı gözler önüne seren Holonet teknolojisine kadar, her zaman izleyici deneyimini geliştirmeye çalıştık. Bu yılın gösterisi için de son derece heyecanlıyız.

Dünya Şampiyonası 2021 yılında Çin'e dönerken, 2022'de turnuvaya Kuzey Amerika Amerika'nın ev sahipliği yapması planlanıyor.

2020 Dünya Şampiyonası’nda bölgesel takım dağılımları şu şekilde olacak:​

⦁ LPL (Çin), LEC (Avrupa): Dörder takım

⦁ LCK (Kore), LCS (Kuzey Amerika): Üçer takım

⦁ PCS (Güneydoğu Asya), VCS (Vietnam): İkişer takım

⦁ CBLOL (Brezilya), ŞL (Türkiye), LJL (Japonya), LLA (Latin Amerika), OPL (Okyanusya), LCL (Bağımsız Devletler Topluluğu): Birer takım

Konular
1
Açılış seremonisini çok merakla bekliyorum.

Konular
61
Açılış seremonisini çok merakla bekliyorum.
Kesinlikle. 2019 Açılış seremonisi efsane bir şey.

buradan ulaşabilirsiniz. Hologram teknolojisi kullanılıyor, yani sahnede sanki bir ekran varmış gibi ama aslında yok. Perde var fakat yarı saydam bir perde ve ışık oyunları ile yok gibi gözüküyor. Etkilenmemek elde değil. Seyircilere ilk kullanıldığı an (2:50 civarından başlatın mor bir yarım daire gelecek.) milletin nasıl şaşırdığını duymamak imkansız.

2018 gösterisinde ise aynı 2017'de olduğu gibi "canlı yayındaa green screen" tekniği kullanılarak bir seyir zevki yapıldı. Zaten 2017, 2018 ve 2019 bu seremonilerin en üst seviyeleri idi. 2018'e buradan

2017 seremonisine de buradan ulaşabilirsiniz:

Olur da bu 3 videoyu izledikten sonra hala aklınızda kalan bir şey olursa çekinmeden yazın, ben şimdi 2019'u izlemeye gidiyorum :)
Gerek müzikleri(Her Worlds'de özel bir müzik) gerek görsel etkinlikleri ile insanı etkiliyorlar..

• Aşık Oldum!
Tepkiler: Rospia
Konular
1
Kesinlikle. 2019 Açılış seremonisi efsane bir şey.

buradan ulaşabilirsiniz. Hologram teknolojisi kullanılıyor, yani sahnede sanki bir ekran varmış gibi ama aslında yok. Perde var fakat yarı saydam bir perde ve ışık oyunları ile yok gibi gözüküyor. Etkilenmemek elde değil. Seyircilere ilk kullanıldığı an (2:50 civarından başlatın mor bir yarım daire gelecek.) milletin nasıl şaşırdığını duymamak imkansız.

2018 gösterisinde ise aynı 2017'de olduğu gibi "canlı yayındaa green screen" tekniği kullanılarak bir seyir zevki yapıldı. Zaten 2017, 2018 ve 2019 bu seremonilerin en üst seviyeleri idi. 2018'e buradan

2017 seremonisine de buradan ulaşabilirsiniz:

Olur da bu 3 videoyu izledikten sonra hala aklınızda kalan bir şey olursa çekinmeden yazın, ben şimdi 2019'u izlemeye gidiyorum :)
Gerek müzikleri(Her Worlds'de özel bir müzik) gerek görsel etkinlikleri ile insanı etkiliyorlar..

Hepsi birbirinden güzel fakat 2017 favorim ya..