Discord.js v12 komutu kişiye geçersiz kılma

Konular
2
setTimeout(() => {

message.member.voice.channel.leave();
message.reply(`**Premium, tespit edilemediği için; radyo başladığından 10 dakika sonra radyo otomatik kapatılır.** .`).then(m => m.delete({ timeout: 10000 })).catch(console.error);

}, 10000)

Bu komuda db.get(`premium_${message.member.id}`) uygulandığında databasede bulunursa kod geçersiz kılınsın istiyorum

Çözüm
setTimeout(() => {

message.reply(`**Premium, tespit edilemediği için; radyo başladığından 10 dakika sonra radyo otomatik kapatılır.** .`).then(m => m.delete({ timeout: 10000 })).catch(console.error);

}, 10000)

Bu komuda db.get(`premium_${message.member.id}`) uygulandığında databasede bulunursa kod geçersiz kılınsın istiyorum

Database bu şekilde olması saçma olur eğer komutla sese sokulmuyorsa. message.member.id yerine message.guild.id kullanmak en mantıklısı olur. Premium sisteminiz sunucu üstünden mi ayarlanıyor yoksa kullanıcı üstünden mi?

Ekstra olarak; Kullanıcı eğer db'de kayıtlıysa seste kalmaya devam etsin kodlamasını da şu şekilde yaptım...
Konular
225
setTimeout(() => {

}, 10000)

Database bu şekilde olması saçma olur eğer komutla sese sokulmuyorsa. message.member.id yerine message.guild.id kullanmak en mantıklısı olur. Premium sisteminiz sunucu üstünden mi ayarlanıyor yoksa kullanıcı üstünden mi?

Ekstra olarak; Kullanıcı eğer db'de kayıtlıysa seste kalmaya devam etsin kodlamasını da şu şekilde yaptım;
JavaScript:
setTimeout(() => {
if(!db.get(`premium_${message.member.id}`) {
message.channel.send(`Premium tespit edildiği için sesten çıkmıyorum.`)
}) else {
}, 10000)

}

Oyla 0
Çözüm