Discord.js Gelişmiş Geçici Oda Sistemi | Bot Altyapısı

Konular
225
102-1026997_jeffy-discordjs-discord-js-logo-hd-png-download.png

13 Mart 2020 tarihinde paylaştığım "Discord.js Gelişmiş Geçici Oda Sistemi! (Fazlalık Odalara Son)" isimli konum sizler tarafından çok sevilmişti.
Ne yazık ki aramızda hata alan bazı arkadaşlarımız olmuş, bu arkadaşlar adına çok üzüldüm ve bu konuyu açmaya karar verdim.
Başlamadan önce bir önceki konuyu hala daha görmediysen BURAYA TIKLAMAYI UNUTMA!

Hata alan arkadaşlar için altyapıyı paylaşmaya karar verdim.
Bu altyapıyı sizlere GLİTCH üstünden paylaşacağım, dilerseniz indirip bilgisayarınız üstünden aktif edebilirsiniz.

Öncelikle Gelişmiş Oda Sistemi hakkında bir kaç görsel paylaşmak istiyorum.

Komut;
{prefix}özelodasistemi

ALTYAPI
https://glitch.com/~ardademrodasistemi

• Beğen
  • Vaov!
Tepkiler: BabaYaga ve Rospia
Konular
0
(node:9120) UnhandledPromiseRejectionWarning: TypeError: message.guild.channels.find is not a function

bu hatayı alıyorum herşeyi indirdim ama

Konular
0
Kodların hepsi ve altyapıda dahil CodeMareFi sitesinden ve sunucusunda alınmış bir kaç yeri ve adresleri değiştirip paylaşmışsınız yazık emeğe saygı biraz sizin gibiler yüzünden kod paylaşmayı salladı adam yazık şuna bak milletin yazdıklarını kendi yazmış gibi veriyor

Konular
225
Kodların hepsi ve altyapıda dahil CodeMareFi sitesinden ve sunucusunda alınmış bir kaç yeri ve adresleri değiştirip paylaşmışsınız yazık emeğe saygı biraz sizin gibiler yüzünden kod paylaşmayı salladı adam yazık şuna bak milletin yazdıklarını kendi yazmış gibi veriyor
Öncelikle bu kod yabancı kaynaklardan alınıp türkçeleştirildi. Bu işlemi bizzat kendim yaptım, söylediğin kod sitesini daha önce duymadım. Yabancı kaynağı istersen de kanıt olarak seve seve atarım.

Konular
225
Ayrıca diyelim ki oradan aldım. Madem paylaşılmasını istemiyorsunuz kapalı kaynak kodlu paylaşabilirsiniz, illa birilerinin söylemesi gerekmiyor bunu.