Konular
225
ef555bf639a11bd65ae3065263788bba.png

Doğrulanmış Bot Geliştiricisi Rozeti Nasıl Alınır?
Merhaba şehir sakinleri, bu konumda sizlere Doğrulanmış Bot Geliştiricisi rozeti nasıl alırsınız onu anlatacağım.
Öncelikle şunu söylemek isterim ki bu rozeti almak istiyorsanız gerçekten ama gerçekten çok sabırlı olmalısınız. Neden mi?
Ben bu rozeti alabilmek için yaklaşık 45 gün bekledim. Değdi mi? Tabii ki değdi.
Gerçekten bu rozet profilinize ayrı bir hava katıyor! Tabii ki botumuza kattığı havayı da söylemeyi unutmayalım.
Kendimden örnek vereceğim;
1595298288522.png

1595298299182.png

1595298335664.png

1595298348234.png

734539606124658806.png

Nasıl Alınır?
Öncelikle kendinize güzel bir Discord botu yapın, daha sonrasında bu botu paylaşabildiğiniz kadar paylaşın. Neden mi?
Çünkü bu rozeti her botu olan ALAMAZ! Botunuzun +100 sunucuda bulunması gereklidir.
Daha sonrasında botunuz +75 sunucuyu geçince size Discord tarafından şöyle bir mesaj gelecek;

Screenshot_3.png

NOT: Linkler GÜVENLİK amacıyla karalanmıştır!

Bu rozet sistemi çıktıktan sonra insanlara bir takım sahte mesajlar gelmeye başladı.
Bir bot açıp o bottan insanlara "rozet almaya hak kazandınız, şifrenizi atınız ve rozetinizi ekleyelim" tarzında mesajlar atmaya başladılar.
Bunlara sakın ama sakın inanmayınız ve bildiriniz.

Peki gelen mesajın Discord'dan geldiğini nereden anlayacaksınız?
Mesajı atan kişinin yanında bu logo
1595299304797.png
bulunuyorsa içiniz rahat olabilir.

Her neyse asıl konumuza dönelim.
Bu mesaj geldikten sonra Discord Developer sitesine giriş yapınız.
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra oradan +100 sunucu olan botu seçiniz ve BOT kategorisinde [!] logosu göreceksiniz, o butona tıklayınız.
Daha sonrasında orada bulunan butona tıklayınız ve botunuz hakkında sorulan soruları cevaplayınız.
Soruları sormadan önce sizden arkalı önlü kimlik fotoğrafı istiyor.
Daha sonrasında başvurunuzu gönderiyorsunuz ve işlem bu kadar! Geri kalanını Discord yetkililerine bırakıyoruz ve bekliyoruz.
Benim yaklaşık 45 gün sürdü, sizin ne kadar sürer bilemiyorum.

NOT: BU SÜREÇ İÇERİSİNDE MAİL KUTUNUZU SIKLIKLA KONTROL ETMEYİ UNUTMAYINIZ!

Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir şehrin sakinleri!​

Son düzenleme:
Konular
1
Eline sağlık, sabrını ayrıca kutlamak lazım.

• Beğen
Tepkiler: ZussaDM

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Mailini açıyorsun ve rozet başvurunun kabul edildiği hakkında bir mesaj var. O anki heyecan ve mutluluk- Neyse hayal kurmayalım :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Konular
41
Başarını kutlarım ve devamını dilerim. 🥳

Son düzenleme:
  • Beğen
Konular
0
Ekli dosyayı görüntüle 2308
Doğrulanmış Bot Geliştiricisi Rozeti Nasıl Alınır?
Merhaba şehir sakinleri, bu konumda sizlere Doğrulanmış Bot Geliştiricisi rozeti nasıl alırsınız onu anlatacağım.
Öncelikle şunu söylemek isterim ki bu rozeti almak istiyorsanız gerçekten ama gerçekten çok sabırlı olmalısınız. Neden mi?
Ben bu rozeti alabilmek için yaklaşık 45 gün bekledim. Değdi mi? Tabii ki değdi.
Gerçekten bu rozet profilinize ayrı bir hava katıyor! Tabii ki botumuza kattığı havayı da söylemeyi unutmayalım.
Kendimden örnek vereceğim;
Ekli dosyayı görüntüle 2309
Ekli dosyayı görüntüle 2310
Ekli dosyayı görüntüle 2311
Ekli dosyayı görüntüle 2312

Ekli dosyayı görüntüle 2313
Nasıl Alınır?
Öncelikle kendinize güzel bir Discord botu yapın, daha sonrasında bu botu paylaşabildiğiniz kadar paylaşın. Neden mi?
Çünkü bu rozeti her botu olan ALAMAZ! Botunuzun +100 sunucuda bulunması gereklidir.
Daha sonrasında botunuz +75 sunucuyu geçince size Discord tarafından şöyle bir mesaj gelecek;

Ekli dosyayı görüntüle 2315
NOT: Linkler GÜVENLİK amacıyla karalanmıştır!

Bu rozet sistemi çıktıktan sonra insanlara bir takım sahte mesajlar gelmeye başladı.
Bir bot açıp o bottan insanlara "rozet almaya hak kazandınız, şifrenizi atınız ve rozetinizi ekleyelim" tarzında mesajlar atmaya başladılar.
Bunlara sakın ama sakın inanmayınız ve bildiriniz.

Peki gelen mesajın Discord'dan geldiğini nereden anlayacaksınız?
Mesajı atan kişinin yanında bu logo Ekli dosyayı görüntüle 2316 bulunuyorsa içiniz rahat olabilir.

Her neyse asıl konumuza dönelim.
Bu mesaj geldikten sonra Discord Developer sitesine giriş yapınız.
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra oradan +100 sunucu olan botu seçiniz ve BOT kategorisinde [!] logosu göreceksiniz, o butona tıklayınız.
Daha sonrasında orada bulunan butona tıklayınız ve botunuz hakkında sorulan soruları cevaplayınız.
Soruları sormadan önce sizden arkalı önlü kimlik fotoğrafı istiyor.
Daha sonrasında başvurunuzu gönderiyorsunuz ve işlem bu kadar! Geri kalanını Discord yetkililerine bırakıyoruz ve bekliyoruz.
Benim yaklaşık 45 gün sürdü, sizin ne kadar sürer bilemiyorum.

NOT: BU SÜREÇ İÇERİSİNDE MAİL KUTUNUZU SIKLIKLA KONTROL ETMEYİ UNUTMAYINIZ!

Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir şehrin sakinleri!​
ben başvuru yaptığımda "We are unable to verify your identity because one or more of the documents you provided are invalid. Please try again." hatasını alıyorum ney yapmalıyım

Konular
0
ben başvuru yaptığımda "We are unable to verify your identity because one or more of the documents you provided are invalid. Please try again." hatasını alıyorum ney yapmalıyım

Konular
225
Başvurular kapatıldı. Tekrardan açıldığı zaman başvurabilirsin.

Konular
10
Ne kadar güzel bir rütbe değil mi? :love:

Son düzenleme:
Konular
0
Hayırlı olsun! Biz de aslında botu yayabiliriz de yatıyoruz :)

Konular
0
merhabalar bana bi şekilde ulaşabilirmisiniz size bir sorum olucaktı?
Bu içeriği görmek için bu konuya mesaj atmalısınız!

Son düzenleme:
Konular
0
Arda Bey bana Discord veya İnstagram Üzerinden Ulaşabilirmisiniz?
Discord : Mortuary#0002
İnstagram : cyruss47