Discord Bot Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
0
Arkadaşlar "Aerthra" adlı bir bot yaptık bot henüz yeni ve daha geliştiriliyor çalışmayan komutları olabiliyor bunları test etmek zor ve bota güvenip güvenmemek sizlere kalmış :) Sadece bir ricam olacak destek olmak amacıyla botu sahip olduğunuz herhangi bir sunucuya ekler misiniz böylece botun eksiklerini görebiliriz ve daha da gelişmesine olanak sağlamış olursunuz.
Teşekkürler.

Mevcut komutlar burada dediğim gibi botu ekleyip hem destek olabilirseniz ve eksiklerini bize söylerseniz mutlu oluruz :)
Davet Linki : https://discord.com/api/oauth2/authorize?client_id=738098633349529651&permissions=8&scope=bot
bot.png

• Beğen
Tepkiler: ZussaDM ve Rospia
Konular
1
Elinize sağlık, emeğinize denilebilecek bir şey yok fakat son zamanlarda çıkan hatta eskiden çıkan bazı botlar sizin botunuzun sahip olduğu bazı özellikleri barındırıyor. Türklerin böyle işlere girişmesi güzel fakat hep aynı yerimizde sekiyor gibiyiz, yani genellikle aynı komutlar üzerinden ilerliyoruz. Bence artık kendimize özgü yeni içerikler bulup ilerlemeliyiz.

Konular
61
Bu konunun sanırım bu kategoriye açılması doğru değil. Daha çok sanki bu kategoriye açılmalıydı gibi geliyor. Ayrıca bir Discord sunucusu paylaşacaksanız bu kurallara; Herhangi bir Discord Bot'u paylaşacaksanız bu kuralları okumadan lütfen konu açmayınız. Sanırsam Discord'un yapımcısı ya da geliştiricisi olduğunuz için(4 numaralı kriter) konunuzu bu kategoriye açabilirsiniz. Zaten forum moderatörlerimiz konunuzu gerekli yere taşıyacaktır. Bir dahaki sefere konuyu doğru yere açarsınız umarım ^^. Onun dışında ellerinize sağlık, güzel bi' bota benziyor. Umarım bir yerlerden çalıp çırparak yapmamışssınızdır, inanın emek verince hem hatasız oluyor hem de daha eğlenceli :)

Konular
225
Botunuzun komutlarını denedim ve gerçekten zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Çok fazla komut seçeneği var, bu bot işime yarayacak gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: NezihEge
Konular
0
@ArdaDemr Buraya yazdıktan sonra genel bir kayıt sistemi getirdik ve yanın da bir sürü eğlence komutu moderasyon komutu da eklendi fakat botu kapattık bir kaç komut sürekli sorun çıkartıyor 1 2 gün kapalı olabilir denediğiniz için teşekkürler :)

Konular
0
kaç ay sürdü geliştirmeniz?

Konular
225
Gördüğüm kadarıyla botun adı, resmi, vs. değişmiş, baştan sona değiştirilmiş. Bu konuyu kaldırmak durumunda kalıyorum. Dilerseniz yeni bir tanıtım konusu açabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...