avnnn

Genel Moderatör
Konular
271

BU OYUN HAKKINDA​

logo.png

stars.png

Quantic Dream'in ödüllü video oyunu yapımı Detroit: Become Human nihayet Steam'de! Jesse Williams (Grey's Anatomy), Clancy Brown (Carnivale), Lance Henriksen (Aliens), Bryan Dechart (True Blood) ve Valorie Curry(Twilight) gibi dünyaca ünlü oyunculara sahip .

BİZİ İNSAN YAPAN NEDİR?​

ligne.png

Detroit 2038. Teknoloji, insan benzeri androidlerin her yerde olduğu bir noktaya gelişti. İnsan gibi konuşuyorlar, hareket ediyorlar ve davranıyorlar ama onlar sadece insanlara hizmet eden makinelerdir.

connor2.jpg

Üç farklı android oynayın ve onların gözlerinden kaosun eşiğinde bir dünya - belki de geleceğimizi görün. Kararlarınız, oyunun yoğun, dallara ayrılan anlatısının nasıl oynandığını önemli ölçüde değiştirecek.

kara.jpg

Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksiniz. Binlerce seçenek ve düzinelerce olası sonla, Detroit'in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksiniz?

markus.jpg

KAVRAYAN BİR ANLATICIYLA PARÇANIZI OYNAYIN​

Ahlaki ikilemlerin ve zor kararların android köleleri dünyayı değiştiren devrimcilere dönüştürebildiği bir dünyaya girin. Dışarıdan birinin bakış açısından insan olmanın ne anlama geldiğini keşfedin ve dünyayı bir makinenin gözünden görün.

YAŞAMLARI, SİZİN SEÇİMLERİNİZ​

Kararlarınızın yalnızca üç ana karakterin değil, tüm Detroit şehrinin kaderini belirlediği iddialı bir anlatı oluşturun. Kara, Connor ve Markus'u nasıl kontrol ettiğiniz, yaşam ya da ölüm anlamına gelebilir - ve içlerinden biri nihai bedeli öderse, hikaye hala devam ediyor ...

SAYISIZ YOLLAR, SAYISIZ SONLAR​

Verdiğiniz her karar, ne kadar dakika olursa olsun, hikayenin sonucunu etkiler. Hiçbir oyun tamamen aynı olmayacak: tamamen farklı bir sonuç keşfetmek için tekrar tekrar oynayın.

PC İÇİN TAMAMEN OPTİMİZE EDİLMİŞTİR​

Detroit: Become Human, bugüne kadarki en eksiksiz Detroit: Become Human deneyimi için büyüleyici grafikler, 4K çözünürlük, 60 fps kare hızı ve hem fare / klavye hem de gamepad kontrollerinin tam entegrasyonu ile PC'ye getirildi.

D3OK.gif

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI​

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tanımlar:
Bu Oyun, her yaşa uygun olmayan veya işte görüntülenmesi için uygun olmayan içerik içerebilir: Sık Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 10 (64 bit)
    • İşlemci: Intel Core i5-2300 @ 2.8 GHz veya AMD Ryzen 3 1200 @ 3.1GHz veya AMD FX-8350 @ 4.2GHz
    • Hafıza: 8 GB RAM
    • Grafikler: Minimum 3 GB VRAM ile Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD HD 7950 (Vulkan 1.1 desteği gerekir)
    • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 10 (64 bit)
    • İşlemci: Intel Core i5-6600 @ 3.3 GHz veya AMD Ryzen 3 1300 X @ 3.4 GHz
    • Hafıza: 12 GB RAM
    • Grafikler: Minimum 4GB VRAM ile Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580 (Vulkan 1.1 desteği gereklidir)
    • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan

• Beğen
Tepkiler: Rospia ve xrandson

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
%30 İNDİRİMDE!

Konular
35
Aslında bu oyunu kesinlikle oynardım fakat bilgisayarım el vermiyor ve tahmin edin ne yok? :ROFLMAO: