Detaylı Rapor Skripti Tamamen Ücretsiz!

Konular
2
RAPORLAMA SİSTEMİ

Merhaba, uzun zaman önce yapmış olduğum Report skriptimi sizinle paylaşmak istedim. Skript, disk tasarruflu
olarak kodlanmıştır. Herhangi bir şekilde sunucuyu zorlamaz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İhtiyacı olanlar
olabilir diye düşündüm.

1584998573593.png

Kolay ve İnteraktif yazılarıyla şık tasarımlar sunar.

2.png

3.png

Sebep bölümüne yazı girmek yerine belirlenmiş sebepleri girerek raporların okunurken anlaşılmasını hızlandırır. Ayrıca
sebepler belirtilirken bazı ufak yazım hataları olursa sistem bunları anlayabiliyor.

4.png

Raporların listesini sunarken raporlanan kişinin kaç farklı kişi tarafından raporlandığı yazıyor. Bu sayede kritik raporlar
gözünüzden kaçmıyor. Bu arada kırmızı çarpı işaretine basarak raporu kısayoldan silebilirsiniz.

1587908942193.png

Bir raporu detaylı şekilde açtığınızda raporlandığı andaki ping, dünya, zaman ve en son mesajları gösteriyor.

Komutlar

/report <oyuncu> <sebep> - Bir oyuncuyu rapor etmenize yarar.
/reports list - Rapor edilmiş oyuncuların listesini gösterir.
/reports <#id> - Bir raporu tüm detaylarıyla gösterir.

/report komutu oyuncular içindir, /reports komutu yetkililer için.

Not: Skript, Her gece 00.00'da Mesaj kayıtlarını silerek aşırı depolamayı önler.

Not: Kod Skript'in dev36 ve dev37c sürümlerinde test edilmiştir. Bu sürümler 1.8 için en stabil sürümlerdir.
Detaylandırmak gerekirse, dev37c'de Ram yeme açıkları olduğu için dev36 kullanmanız daha yararlı olacaktır.

Kod: Ubuntu Pastebin

Umarım işinize yarar. İlgilendiğiniz için teşekkürler. Yorum yapmayı beğenmeyi unutmayın. İlgi görürse bu forumda daha fazla
Skript paylaşmayı düşünüyorum. Okan abiye selamlar...​

Ekli dosyalar

• 4.png
    4.png
    18.6 KB · Görünt.: 210
  • 5.png
    5.png
    157.1 KB · Görünt.: 205
Konular
225
Güzel script, işime yarar. Yakında açmayı planladığım Minecraft sunucusu için kullanabilirim.

Konular
11
Bu Skripti başka bir forumda önceden görmüştüm sizin olduğuna eminmisiniz ?

Konular
0
Hangi Skript sürümünü indirmem gerekiyor link falan ata bilirmisiniz ? ben 2.1.2 sürümünükullanıyorum hata veriyor

Konular
11
Skript i paylaşan kişiyi buldum ve isimler aynı değil bu skript farklı bir forumdan alınmış Kendinizin yaptığınızı iddia etmeseydiniz daha iyi olurdu.

Konular
0
gerçekten çok güzel skript olmuş ellerine sağlık kullandım beğendim ama tek sıkıntı kişinin son mesajları ilk kere reportladıktan sonra 2. de gene aynı mesaj çıkıyor yenilenmiyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

Konular
35
Sunucuları olanlar için çok yararlı, eline emeğine sağlık.