Cyberpunk 2077 Oyun Rehberi!

Sperayz

Yönetici
Konular
70
Cyberpunk 2077 başlangıç rehberi

Cyberpunk başlangıç rehberi

Türkçe alt yazı özelliğini aktif edin​

Oyundaki konuşmaları ve varsa alt yazıları daha rahat anlayabilmek için oyunu Türkçe alt yazı diline döndürün.

Cyberpunk Türkçe dil desteği aktif etme
Oyunu Türkçeleştirerek hikayeyi daha rahat anlayıp daha keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Karakter istatistiklerini geliştirin​

Oyunda yeni bir seviye oluşturarak keyifinize keyif katıp bünyenize 7 puan ekleyebilirsiniz.

Cyberpunk istatistik bölümü

Oyunu bilgisayar versiyonunda oynuyorsanız, yeteneklerin ve istatistiklerin üzerine gelerek “F” tuşuna basılı tuttuğunuz zaman geliştirme yapabileceksiniz. Eğer oyunu konsollarda oynuyorsanız ise “X” tuşuna basılı tutarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Silah ve Ekipmanlar​

Oynanış bölümünden oyun sizlere bir çok silah kategorisi sağlıyor bu silahlar ise şunlardır;

Cyberpunk silah çeşitliliği
Oyun içerisindeki silah kategorileri şu şekildedir;
  • Siber silahlar
  • Yakın dövüş silahları
  • Akıllı sınıf silahları
  • Güç silahları
  • Teknolojik silahlar

Oyun İçerisinde kendinize ait araçları nasıl çağırabilirsiniz ?

Cyberpunk araç sistemi
Oyunda kendinize ait araçlarınızı çağırabileceğiniz otomatik araç sistemi bulunmakta.
Sistemde verilen bilgileri okuduktan sonra sizlere belli bir fiyat veriyorlar size gelmeniz gereken konumu söylüyorlar. Bu işlemleri tamamladıktan sonra ise kendinize ait bir araç olmuş olmakta.
Keyifli oyunlar dilerim. :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ErenSB ve Rospia
Konular
34
Eline sağlık, güzel bir konu olmuş.

Cyberpunk'a duyurulduğundan beri hiç ısınamadım ve bi arkadaşımın evinde kısa bir süre oynadım sadece. Isınamamakta haklıymışım, beni pek tatmin etmedi. Sıkıcı bir oyun bence. Gta Online çok daha keyifli kesinlikle. Yıllar önce çıkmış bir oyun ve yakın zamanlarda Gta 6'da çıkacak. Onun için çok fazla heyecanlıyım. Umarım hüsran olmaz.

• Aşık Oldum!
Tepkiler: Sperayz

Sperayz

Yönetici
Konular
70
Eline sağlık, güzel bir konu olmuş.

Cyberpunk'a duyurulduğundan beri hiç ısınamadım ve bi arkadaşımın evinde kısa bir süre oynadım sadece. Isınamamakta haklıymışım, beni pek tatmin etmedi. Sıkıcı bir oyun bence. Gta Online çok daha keyifli kesinlikle. Yıllar önce çıkmış bir oyun ve yakın zamanlarda Gta 6'da çıkacak. Onun için çok fazla heyecanlıyım. Umarım hüsran olmaz.
Değerli yorumun için teşekkür ederim. :)