Counter-Strike Globale Offensive Hızlı Rank Atlama Rehberi

CS:GO Rankınız Nedir ?

• Nova'yım

Oy: 0 0.0%
  • Güzide'yim

• Le'yim

• Lem'im

• Suprem'im

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anketin kapanış tarihi: .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
11
CS:GO'da Rank Atlamanın Zor Olduğunu Oynayanlar Çok İyi Biliyordur Ve Kendi Bulduğum Hızlı Rank Atlamayı Size Detaylı Bir Şekilde Anlatıcam ...

Öncelikle Oyuna Girip 2 Maç Kazanıp Direk Rank Atlamak Pek Mümkün Değildir Eğer ki Silversanız Ve Güzel Oynuyorsanız Orası Değişir Neyse Konumuza Dönelim

1. Madde : Oyuna Giriceğiniz Kişilerin Sizin Rankınızdan Düşük Ranklar Olmamasına Dikkat Edin Eğer ki İyi Oynuyorsanız Ve Şanslıysanız Sizin Rankınızdan 3 - 4 Rank Fazlası Ranklarla Maça Girmeye Çalışın
2.Madde : Kendi Ayarlarınızla Oynayın Fare Hassasiyetini Nasıl İyi Oynuyorsanız Ona Ayarlayın Genelde Aim Geliştirme Atölye Maplarında Denemeniz Daha Rahat Olur Sizin Açınızdan
3.Madde : Crosshairınızı Büyük Yapıp Ona Alışmayın Genellikle Benim Gibi Küçük Crosshairlerle Oynarsanız Görüceksinizki Adamları Daha Rahat Vuruyorsunuz...
4.Madde : Oyunda Kick Yememeye Ban Yememeye Kavga Etmemeye Çalışın Şunu Unutmayınki CS GO Bir Takım Oyunudur Onlar Sizsiz Bir Hiç Siz Onlarsız Bir Hiçsiniz

Evet Geçelim Hızlı Rank Atlama Taktiğine ...

Üstteki Maddeleri Okuduğunuzu Var Sayıyorum Ve Başlıyorum

Yapabilirseniz 5 Maç Üst Üste Win ( Kazanıp ) Alın Yine Atlamıyor İseniz 1 Maç Los Verip ( Kaybedip ) 1 Maç Win Almaya Çalışın %75 İhtimal İle Rank Atlamış Olursunuz ...

Yüksek Ranklarla Girmek Örnek Fotoğraf ( Temsili )

730_screenshots_20170409152322_1.jpg

Benim 6 Ayda Silver 2'den Globale Çıkardığım Hesabım ( Hesabı Sattım Ve Oyunu Bıraktım )

730_screenshots_20191021204337_1.jpg

İşinize Yaradıysa Açtığım Konuya Beğeni Atıp Cevap Yazarsanız Sevinirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...