Counter-Strike 1.6 Fps Boost Cfg

Konular
11
Öncelikle Selamun Aleyküm Steamdan Cs 1.6 Oynıyanlar İçin Fps Çok Sıkıntılı Bir Durumdur Oynıyanlar Bilir Fps Bazen 60 Sabit Kalır Bazen 100.1'de Kalır Bunun Önüne Geçmek İçin Kendi Hazırladığım CFG'yi Sizlere Sunmak İstiyorum Ama Öncelikle Cfg Nedir Bi Öğrenelim.

CFG Nedir ? :
Cfg Oyun İçi Kodların Bir Metin Dosyasında Toplayıp Oyun İçinde Hepsini Teker Teker Yazmadan Sadice exec .cfg Uzantılı Dosyayı Yazıyoruz Ve Oyun İçinde Otomatik Kendi Kodları Yazıyor...

CFG'NİN İÇİNDE NELER VAR ? :
HzDeyvid Özel Fps Boost Cfg'ye Geçelim Bu Cfg'nin İçindekiler Otomatik Redbull Tuşu Bindleme Ve Redbull Hızlandırma - Fps Boost - Grafikleri Düzenleme - Fps Göstergesi - Yazı Rengi Değiştirme (Sadice Siz Görüyosunuz) - Rate Ayarı (Merminin Düz Gitmesi) - Bütün Lazım Olan Bind Tuşları - Komutçunun (Karşı Kişinin Sesinin Daha Kaliteli Gelmesi - Oyundaki Mikrafonunuzun Daha Kaliteli Gelmesi Sonuçta 2004 Yılında Çıkmış Bir Oyun.

HzDeyvid Özel Cfg : https://www.dosya.tc/server24/ob0svp/hzdeyvid.cfg.html

Oyunda Bir Kere exec hzdeyvid.cfg Yazarsanız Her Oyuna Girdiğinizde P Tuşuna Basmanız Yeterlidir...

CFG İÇİNDEKİ KODLAR
KODLAR.png

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana

Biraz Cs 1.6 Kariyerimden Bahsetmem Gerekirse Oyt Ve Csd Sunucularım Oldu Zamanında 60 - 120 Kişiye Kadar Çıkan Sunucularım Oldu Farklı Adlarla Disconnect Gaming - Narcolepsy Gaming Adlarında Oyunu Yaklaşık 8 Yıl Oynadım Ve Önümüzdeki Aylar İçinde Oyunu Bırakma Kararı Aldım.

Destek İçin Açtığım Konuyu Beğenmeniz Yeterlidir...