[ CasperSurvival.Batihost.Net ] | 1.8+ | 20 Mart 2020 Saat: 19:00'da Açılıyor! | Eğlenceli FARM Hayatta Kalma Sunucusu | Yenilikçi Server |

Konular
1
dPOk3n.png

> CasperSurvival Yeniden Açılıyor! Tanıtım Konumuza Hoş Geldiniz. Tasarımımız Yenilenecektir. <
> CasperSurvival.Batihost.Net <
> discord .gg/Q34Pmk <

01EmA8.png

> CasperSurvival 2015-2017 Yılları arasında piyasaya çıkmış, büyük işler başarıp adını tarihe yazdırmış bir sunucudur. Verdiği 2 yıl hizmet süresi boyunca Survival hayatında önemli değişikliklerin başında örnek olmuş, bu sektörde büyük rol oynamıştır. Hiçbir zaman art niyetle kimseye yaklaşmamış, böylelikle oyuncuya hükümdar değil, hizmetkar olduğunun en büyük örneğini taşımıştır. Öncü bir sunucu olmayı başarmış, fakat tek ortakla son devirlerinde gerek okul hayatı, gerekse saldırılardan dolayı daha fazla ayakta kalamamış, bu yüzden 2. yılında geri çekilme kararı alıp, bir daha geri dönmeme kararı almıştır. Fakat oyuncunun büyük ilgisini çeken CasperSurvival, 3 yıl boyunca sahiplerine sosyal medya platformlarından geri dönmeleri istenmiştir. Ne kadar bu sektöre tekrar girmek istemesek de bizim bir sunucunun online veya kazanç durumu değil, oyuncunun gönüllerini kazanmamız büyük bir başarı olduğunu düşündük. 2 ay öncesine kadar henüz açmayı düşünmediğimiz CasperSurvival bugün tekrardan, kaldığı yerden, eski oyuncularıyla, yeni sistemleriyle Survival hayatına tarih yazdırmaya geliyor! Hazır olun yine gönülleri kazanmaya geliyoruz! <

7q6M7P.png

> Bizim amacımız sizlere kaliteli, zevkli, daha da önemlisi farklı bir sunucu sunmak. 1 haftada son rütbeye ulaştığınız sunucularda artık zevkinizin kalmadığını biliyoruz. Sizlerin farm yapacağı, sıkılmayacağı, her kesimden oyuncuyu bünyesinde barındıracağı, gerek farm, gerek pvp sunucuları olmak. Fakat her şeyden önce para kazanılması zor bir sunucu olmak. <

r3OZDm.png

> Takım Lideri <
> RuhsuzErkek <
9dD039.png
> Server Sahibi - Satış Sorumlusu - Destek Birimi Yetkilisi <
> Discord: RuhsuzErkek#2932 <

> Admin <
> Trailer <
r2JnG7.png

> Oyuniçi Alım Sorumlusu - Destek Birimi Yetkilisi <
> Discord: PRESTİJ#4309 <

qbGPkd.png

> Server İP: CasperSurvival.Batihost.Net <
> Sayısal IP: Güvenlik Amaçlı Verilmemektedir. <
> Web Site: Yakında! <
> Discord: https://discord .gg Q34Pmk <
> Sunucu Tipi: Eğlenceli Farm Survival <
> Oyun Modu: Zor Hayatta Kalma <
> Sürüm: 1.8x - 1.9x - 1.10x - 1.11x - 1.12x <
> Kapasite: 250 <
> Ram: 16GB <
> İşlemci: Intel Core i7 - 9700K 4x <
> Hosting: Batihost <

p06zmL.png

Team > Takımlarınızı kurarak server'a hükmedin.
PrOLpd.png

Claim > Her survival sunucularda bulunan bir eklenti. Amacı bir bölgeyi sahiplenmek.

Rankup > Terfi edilmek kısaca rütbe atlamaktır. Her rütbede kitleriniz değişecektir.

Köylü Ticaretleri > Köylülerimiz yeniliklere uygun olarak farklı takaslar sunmaktadır.
WQGMVQ.png

İpeksi Dokunuş > Spawnerleri Kırabilir , İstediğiniz Yere Koyabilirsiniz.
ERyaVB.png

XPSaklama > XP'lerinizi şişeye doldurur.
r2JlgP.png

Banka Sistemi > Oyunda kaldığınız sürece banka size bir miktar para veriyor.
4MGBgq.png

SanalMarket > İtemlerinizi satılığa çıkarın.

Kelime Oyunu > 10 dakikada bir hızlı olan kişi soruyu bilir ve Coin kazanirsiniz.
BAypMQ.png

Boss Sistemi > Toplamda 5 adet Boss bulunmaktadır. En güçlü boss 100k canlıdır. İçinden P3 Set çıkmaktadır. Diğer Boss'lardan Coin düşer.

Coin > Sunucumuzdaki en değerli para birimidir. Coinle birçok şey alınabilir. En önemlisi ise Edit Kafa!

Surpriz Kutular > Coin karşılığında alınan kutulardan farklı şeyler çıkabilir. Hatta serverin en zor bulunan eşyası bile içinde olabilir.

Pazar Sistemi > Bir miktar para vererek haftalık pazarınızı kiralayıp orada kendi eşyalarınızı satabilirsiniz. Artık evleri altına pazar yapmaya son.

5QG52D.png

Jackpot > En çok para yatıran kişinin şansı artar. 5 dakika içinde sadece 1 kez düşünüp para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız parayı arttıramazsınız. Sadece bar'da oynanan oyundur.
N1OvWQ.png

Slot Çevirme > 3 tane eşyayı tutturursanız büyük ödül verilir. 2 tutturursanız paranız geri verilir. Sadece bar'da oynanan oyundur.

Ticaret Sistemi > Artık güvensizliğe son. Para ve eşyalarınızı takaslayabilirsiniz. Son derece güvenlidir.

Balık Eventi > Biraz gerçek hayata dönelim?. Balıklar artık çeşit çeşit. Levrek-Zargana-Çipura-Hamsi vs. Ayrıca tuttuğunuz balığa göre markette belli bir fiyata satabileceksiniz. Bazen yarışmalar düzenleniyor.

Mob Stacklama > Sunucumuzda lag olmaması için bazı mobları itemler gibi iç içe geçiriyor.
4MGBbJ.png

Savaş Koruması > Savaş sırasında oyundan çıkarsanız itemleriniz yere düşer.

Seri Katiller > Her Hafta 1. Olan Kişiye Katil Tagı Verilir.

Skor Tablosu > Sağ tarafta önemli bilgilerinizi içeren tablo.

Soygun Eventi > Yasadışı işler mi istiyorsun? Bankayı soymaya ne dersin?

AirDrop Eventi > Havadan spawna sandıkların yağdığını biliyor muydun?

Pot: Sunucumuzdaki İksirlerin Birleştiğini Biliyor Muydun?
Huni: Sunucumuzdaki Huniler Artık Daha Hızlı Sandıklara Eşyaları Dolduruyor.

Spawnımız;

Ormanımız;

Bankalarımız;

Marketimiz; (Bu resim eskidir)

Kit Menümüz;

Balıkçımız;

Kasalarımız;

Köylü Takasımız;

Warplarımız;

Spawnın Üzerindeki Türk Yıldızları; (Ortadaki Azerbaycan Bayraklı)

Evet şimdide 2017 yılından kalan bir online listemizi görebilirsiniz.

Oyuncu > Sunucunuzun Kapanma İhtimali Var Mı?
Yönetim > Tabii ki her sunucunun kapanma ihtimali var fakat siz bizimle olduğunuz sürece bu ihtimali göz önünde bulundurmuyoruz.
Oyuncu > Alım Var Mı?
Yönetim > Evet var. Fakat bunu oyun üzerinden ve discord adresimizden bildiriyoruz herkese.
Oyuncu > Enchli Elma Vagonlar Yasaklı Mı?
Yönetim > Evet Yasaklı. Vagonlar asla açılamaz fakat enchli elmanın yasaklanması size bağlıdır. Şuanda yönetim ekibi tarafından yasaklı.
Oyuncu > VIP'ler nelerdir, fiyatları nedir.
Yönetim > Sunucumuzda 5 Adet VIP bulunmaktadır. VIP-HeroVIP-LegendVIP-TitanVIP-CasperVIP

Devamı Aşağıda Kendiniz Sorarak Devam Ettirebilirsiniz!

Beni buraya kadar okuduğunuz için hepinize teşekkürler. Sunucu 20 Mart 2020 Saat 19:00'da Aktif.
Değerli Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir!

Konular
1
Selam dostlar! 01 Nisan 2020 Saat 19:00'da tekrardan açılıyoruz! En son aldığımız saldırı ve silinen emekleriniz için tekrardan üzgünüm, fakat bunun bir bug ile yapıldığını ve tüm sunucudaki çoğu emeklerin silindiğini gördük, biliyoruz. Sunucu tamamen sıfırlandı ve sorunsuz açılış için sizleri bekliyor! Hadi gelin yeniden deneyelim? Bu maceraya hep birlikte atılalım ve büyük bir aile olmanın adımını tekrardan atalım. Bizler yıkılmadık, sadece yürüdüğümüz yolda düştük. Gruplarca küfretsinler, takımlarca vursunlar! Ama bilinsin bu ekip düştükçe daha güçlü kalkıyor yerinden! Yürüdüğüm yolda tek başıma kalsam da bu devir bitmez, bitirilemez. Bu saatten sonra artık CASPER demek diriliş demektir. Bu sunucu haksızlıklara, emeklerin kaybolmasına diriliş hareketidir. HAYALET olup beş günde kaybolacağımı düşünenler, şimdi yıllarca aktif olacak bir sunucuyla karşı karşıyalar! Vasiyetimdir; ölünce mezar taşıma fosfordan HAYALET CASPER resmi yapılsın gece görenlerin aklını almak istiyorum. Hala bittiğimi düşünenlere de; Yıkmaya gücünüz, yıkıldığımı görmeye ömrünüz yetmeyecek bunu da böyle bilsinler. 10 kişiyle de kalsam yine de bu hareketi ve sunucuyu yöneteceğim, bir adım dahi geri gidersem namerdim. Bu sürede tüm lag/bug problemlerini çözeceğimize emin olun. Ping problemlerini an itibariyle tamamen çözdük. Batıhosttan özel sebeplerden dolayı ayrıldım, firmanın herhangi bir suçu yoktur fakat veri merkezinin ping olayıyla çok sorunu olduğunu da söylemek isterim. Sponsorumuz ve bundan sonra birlikte yol yürüyeceğim, değerli abim @NirvanaHost.net - Greyder Nirvana Host sahibi ile artık büyüme aşamasına geçiyoruz. Tekrardan benimle bu hareketi ve sunucuyu devam ettirecek dostlarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 1 Nisanda görüşmek üzere! DİPNOT: Ücretle alınan her şeyin süresi donduruldu ve sahiplerine geri verilecektir.