Carrie: Günah Tohumu

Konular
11
Merhabalar
Bu Filmi Yaklaşık 6-7 Defa İzlemişimdir Herkesin de Instagram'da Görüp O Aşık Olduğu Kız Baş Rölde :)
Chloë Grace Moretz Kendisi'nin Filmlerinin Hepsini İzledim Neden Çünkü Aşıktım Her Küçük Çocuk Gibi ...

Stephen King'in Bir Kitabından Uyarlanan Film 1970'li Yıllarda Bir Filmi Çıkmış Fakat Bu Yıllara Kadar Gözümüz Alışık Olmadığı İçin İzlemeye Gayret Edemedim

Film Gerilim/Drama Türünde Fakat Dramayı Fazla Betimliyememişler İzlemenizi Öneririm

Spoiler ( Filmi İzlemeyi Düşününler Buraya Bakmazsa Daha İyi Olur :) )

Carrie White okulda arkadaşlarının sürekli dalga geçip kötü davrandığı, evdeyse aşırı dindar annesinden zulüm gören bir kızdır. Ama Carrie'nin herkesten sakladığı bir sırrı vardır; çok yoğun psişik güçlere sahiptir. Okul balosunda arkadaşları yine onu sıkıştırmaya kalkınca "ateşle oynanmayacağını" öğreneceklerdir!

Filmin Özeti Birde Benden Dinleyin

Bir Lisede Carrie White Diye Bir Kız Var Liseliler Tarafından Zorbalığa Maruz Kalıyor Annesi Çok Dindar Bir Kadın Ve Kızının Evlenene Kadar Bakire Kalmasını İstiyor Annesi Kızın Çok Üstüne Gidiyor Ve Filmin İlersinde Onu Bir Odaya Kapatıyor Ve Kıza Cin Filan Giriyor ( Şeytan ) Kız Güçlerninin Geldiğini Fark Ediyor Ve Kapıyı Kilidini Eriterek Açıyor Bunu Gören Annesi Kızın Yanına Bıçakla Gidiyor Ve Kızın Özel Güçleri Olduğunu Fark Ediyor Annesinin Bıçağını Özel Güçleri İle Kaldırıyor Ve Bütün Metal Eşyaları Bir Anda Annesine Saplıyor Ve Kız İlk Üzülüyor Ama Sonra Okul Balosu İçin Hazırlanıp Hemen Evden Uzaklaşıp Baloya Gidiyor ... Kız Konuşma Yapıcak İken Arkadaşları Son Kez Bir Zorbalık Yapıyor Ve Kızın Üstüne Domuz Kanı Döküyorlar Kız Şaşkın , Kız Deliye Dönüyor Tabi Hemen Ordaki Herkes Özel Güçleri İle Öldürüyor (Çok Detaya İnmicem) Ordan Kaçan Zorbalık Yapan Arkadaşlarını Buluyor Ve Öldürüyor Film Böyle Bitiyor Bir Ara Kitabını Almayı Düşünüyordum Bi Zaman Sonra Sıkıcı Olduğu Aklıma Geldi :)
Filmin 2'cisnin Geleceğini Umuyorum Ne Kadar Aradan 6 Yıl Geçmesine Rağmen Çok Güzel Bir Filmdi Tercih Ederim

Bu Filme 10 Üzerinden Puanım : 7/10

Neden Diye Sorucaksanız Bazı Yerler Sıkıcı Geliyor Bazı Yerlerdede Aşırı Gereksiz Kan Var

Filmden Bazı Fotoğraflar :

zn6O3xJCRzLW5t6OJpF96m1zT3K.jpg

julianne-moore-carrie-1024x681.jpg

carrie-trailer.jpg

Ekli dosyalar

• zn6O3xJCRzLW5t6OJpF96m1zT3K.jpg
    zn6O3xJCRzLW5t6OJpF96m1zT3K.jpg
    102.3 KB · Görünt.: 206