Call Of Duty: Black Ops Cold War Hikayesi Türkiye'de Geçecek!

Konular
34
BO-Cold-War-Reveal-1.jpg

Call Of Duty: Black Ops Cold War Hikayesi Türkiye'de Geçecek!

Selamlar, bugün hepinizi heyecanlandıracak bir haberle karşınızdayım. Hepiniz Kasım ayında bizlerle buluşacak Black ops serisinin yeni oyunu Cold War'ı biliyorsunuzdur. Yapımcı firması Treyarch ve Raven Software olan Cold War'ın hikayesinin bir bölümünün Türkiye'de geçeceği kesinleşti!

𝙱𝚕𝚊𝚌𝚔 𝙾𝚙𝚜 𝙲𝚘𝚕𝚍 𝚆𝚊𝚛 -trabzon.jpg

Resim'de, gördüğünüz gibi Trabzon Belediye havalimanı yazıyor. Açıkçası bunu ilk gördüğümde büyük bir şaşkınlıkla olayı biraz araştırdım ancak normal olarak bu konu hakkında açıklama vs. yapmamışlar. Oyunda adımız ne şekilde geçecek sabırsızlıkla bekliyor ve merak ediyorum.

26 Ağustos yani dün yayınlanan bu tanıtım videosunun 0:49 saniyesinde Trabzon Belediye Havalimanı yazan sahneyi görüyoruz ancak bundan başka Türkler ile ilgili bir sahne yok. Bakalım nasıl olacak, umarım oyunda çok kısa bir sahnemiz olmaz.

Konuyu uzatmayacağım, sadece bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim. Düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz, iyi forumlar!​

• Beğen
Tepkiler: avnnn ve Rospia
Konular
1
Eline sağlık, açıkçası oyun beni çok meraklandırdı. Ekstra olarak Türkiye'de geçince ufaktan içim kıpraştı.

• Beğen
Tepkiler: ErenSB

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Oyun Türkiye de tam olarak geçmeyecek diye biliyorum, sadece Trabzon Havalimanında bir kısımda geçiceğini biliyorum. Ama genede beni heyecanlandırdı, çıktığı gibi alıcağım.

• Beğen
Konular
1
warzone faciasından sonra eskilere koştuğum tek oyun

• Beğen
Konular
41
Call of Duty oyunlarını çok seviyorum bana göre bir oyun arada denk geldiğimde oynuyorum.

• Beğen