Buildin kötü mü? Bunları öğrendikten sonra artık bir buildersin!

Konular
4
Merhaba sevgili dostlar!
Benim adım Berat kendimi tanıtayım.16 yaşındayım 1 yıldır build yapıyorum çeşitli ufak çalışmalar yapmak yanı sıra mapler de yapıyorum.Hep bir hayalim vardı sonoyuncuda builder olmak.Bunun için hergün build yapıyorum ve kendimi geliştiriyorum.Gelelim konumuza.
Nasıl builder olabilirim??
Öncelikle builder olmak için belli zaman araklıklarla build yaparak kendinizi denemeniz lazım bu nasıl mı olacak?Örneğin bir ev yaptınız sonra bunu başkalarının yaptığı evlerle karşılaştırın acaba o nasıl yapmış diye onunki sizden iyi olduğunu düşünüyorsanız onun yaptıklarını birde siz yapmayı deneyin.Bunun gibi bir çok deneme yaparak kendinizi geliştirin.
Artık build yapıyorum ama kendi haritamı ve ya buildimi yapamıyorum artık bundan sonra çalışma giriyor araya yap,kır sıkıl çık.Ama asla pes etmeyin elbet olacak hiç sıkılmadan build yaptum ben uzun süreler ve artık güzel build yeteneğine sahibim tabi bunun için birazda hayal gücü lazım:).Artık sıkıldım kendi kendime bir şey yapmaktan diyorsanız ufak ufak yerlerde çalışmaya başlayın o sizi kat kat daha geliştirecektir neden mi?Orda sizden daha iyi build yapan birileri vardır onlarda yardım alırsınız alın size bir '+' daha.Böyle böyle son noktaya kadar çıkabilirsiniz.
Yeter ki hayal edin düşünün ve inşa edin bu kadar basit!
Hayalinizi yarım bırakmayın.
ZpMyLv...

Konular
11
Güzel Konu ancak "EditerTR" adlı arkadaşında dediği gibi keşke resimler ekleseydiniz o kadar uzunduki yazı okumaktan sıkıldım diyebilirim :)

Konular
69
Güzel bir konu olmuş, gerçekten builder olmak istedim şuan.

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Yararlı bir konu eyvallah.

Konular
1
Verilen bilgiler ve hayal gücünün çok iyi olduğunu düşünüyorum gerçekten çok doğru öneriler yapmışsın ve bütün dediklerin aslında kişisel isteğe bağlı, anlıyacağınız kişisel istek yok ise build yapma işi birazcık zor gibi görünüyor :)