Yardım bedwarsta sorun çıktı

Konular
1
1626255230188.png

dünden beri bedwars lobisine girmeyi denediğimde bu hatayı alıyorum bu hata dün başladı ve daha önce hiç başıma gelmedi bu hatayı nasıl çözebilirim?
önerileriniz varsa söyleyebilrmisiniz bu arada yanlış öneri vermeyin diye denediklerimi yaziyim;
1- oyunu silip yükledim olmadı
- 2 .sonoyuncu dosyasını silip sonoyuncuyu baştan yükledim yine olmadı
işte bu 2 adımı uyguladığım halde olumlu bir cevap elde edemedim
lütfen cevap verirken destek sistemine yazın demeyin orayada yazdım burdan sizin önerilerinizi almak istiyorum sadece

Ekli dosyalar

• 1626255220223.png
    1626255220223.png
    11.2 KB · Görünt.: 140
Konular
0
Ekli dosyayı görüntüle 5453
dünden beri bedwars lobisine girmeyi denediğimde bu hatayı alıyorum bu hata dün başladı ve daha önce hiç başıma gelmedi bu hatayı nasıl çözebilirim?
önerileriniz varsa söyleyebilrmisiniz bu arada yanlış öneri vermeyin diye denediklerimi yaziyim;
1- oyunu silip yükledim olmadı
- 2 .sonoyuncu dosyasını silip sonoyuncuyu baştan yükledim yine olmadı
işte bu 2 adımı uyguladığım halde olumlu bir cevap elde edemedim
lütfen cevap verirken destek sistemine yazın demeyin orayada yazdım burdan sizin önerilerinizi almak istiyorum sadece
Merhaba,
bu sorunu destek dışında başka birinin çözebileceğini sanmıyorum fakat bunu da deneyebilirsin; SonOyuncuClient'i tamamen sildiğinden emin ol ve daha sonra tekrar yüklemeni öneriyorum.

Oyla 0
Konular
0
Selamlar,
Sorun sunucuya bağlanırken ortaya çıkan bir data hatası olarak görünüyor. Bağlı olduğun internet bağlantını kontrol et, ardından bağlantını yenilemeyi dene. Sorun hala devam ediyorsa destek ekibine başvurmalısın. Bu bağlantıya tıklayarak destek ekibine ulaşabilirsin. İyi forumlar..

Oyla 0