Battlefield 6 sızdırılan yeni özellikleri ve detayları ile karşımızda!

Konular
35
Battlefield-6-1.jpg

Battlefield 6 bu aralar yeni sızıntılar ile karşımıza çıkmakta. Önceden de oyunun konusu, hikayesi ve bazı oynanış görüntüleri ile ilgili detaylar ve özellikler sızdırıldı. EA Games'in yakında resmi bir duyuruya imza atması beklenilen oyun için yeni sızıntılar da meydana gelmiş bulunmakta. Yapmış olduğu bu sızıntılar ile nerdeyse resmi bir sızıntı kaynağı olarak belirteceğimiz Tom Henderson, oyuna ait yeni özelliklere daha yer vermiş.

Battlefield 6 duyuru fragmanından detaylar

Battlefield-6-sizdirilan-yeni-detaylar-ile-karsimiza-cikti_1.jpg

Daha önce Battlefield 6'nın şu anki zamandan 10 yıl sonrasında geçeceğine dair iddiaları görmüştüm. Askeri robotlar, gelişmiş dronelar, jetler, helikopterler, tanklar ve uçaklar gibi yakın gelecekteki ekipmanlar ve araçları içereceği belirtilmiş olan oyunun tek oyunculu yani hikaye modunda ayrıca hangi tarafa geçeceğinizi seçme gibi dinamiklere yer verileceği de önceden belirtildi. Yeni sızıntılar ise oyunun ilk duyuru fragmanına odaklandı.

Tom Henderson yayınlanacak olan duyuru fragmanının ıssız bir adada başlayacağını belirtmiş bulunmakta. Bu fragmanda tornado, şiddetli fırtına gibi de doğa olaylarının yer alacağı söylenirken aynı zamanda ise büyük bir roketin fırlatılacağı zaman o âna şahit olacağımız da, gelen bilgiler arasında bulunuyor. Henderson bu ilk sahnelerin birisine ait bir planlama görseli de paylaştı. Şu anlık sadece çizimden oluşan bu görüntü de tabi ki serinin hayranları tarafından hemen boyandı, eklemeler yapılmış ve nasıl gözükebileceğini tahmin etmeye çalışmışlar. Görseli aşağıya bıraktım, inceleyebilirsiniz.

Diğer taraftan da oyunun çok oyunculu modunun 64 kişiye 64 yani 128 kişi destekleyeceği de bir kez daha belirtildi. Bu da yine oldukça büyük harita tasarımlarının karşımıza çıkacağı anlamına gelmekte.

Battlefield-6-sizdirilan-yeni-detaylar-ile-karsimiza-cikti_2.jpg

Açıkçası bu detayları görünce acaba oyun nasıl olur diye bir düşündüm de, kaçınılmaz
olacak gibi duruyor siz de yorum kısmında fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Iyi forumlar..

Son düzenleme: